Skocz do zawartości
IGNORED

Naim Nait 5i-2


Bumbrum

Rekomendowane odpowiedzi

Sam po długiej drodze szukania kolumn podstawkowych i przesłuchaniu te ich dużej liczby wybrałem elac 244 jak dla mnie bomba , dynaudio x16 nie miało polotu proac tez i kilka w tej klasie

Cieszę się, że cię zainspirowałem moimi kolumnami. Posłuchaj ich jeszcze z Naimem Naitem 5i-2- ciężko się oderwać, dźwięk-marzenie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że cię zainspirowałem moimi kolumnami. Posłuchaj ich jeszcze z Naimem Naitem 5i-2- ciężko się oderwać, dźwięk-marzenie. Pozdrawiam.

 

Nie zainspirowales mnie chlopie , akurat kolega ma model 164 i slyszalem u niego mi sie podobalo . pozniej szukalem roznych kolumn i sluchalem roznych , i padl na nie bo akurat najbarzdej mnie zadowlaja to nie jest jescze te marzenie ale mysle ze musze isc w strone lamp zebym byl bardzej zadwolony z brzeminia, pozatym 244 troszke sie rozni od 243.Sam szukales do tych 243 wzmaka kilka tygodni temu i ci napisalem co by gralo fajnei z nim wiec juz slyszlem elaci wczesniej ,jak dla mnie z roksanem graj pieknie.Moze kiedys poslucham z naim-em i5 ale teraz nie planuje zmieniac wzmaka bo dopiero go co kupilem

pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...

siemano mam zestaw NAIM 5i-2 i CD5i-2 z PM 9v6... wg mnie gra to swietnie (słucham najczesciej metal/rock) ..ale z ciekawości chciłbym spytac by jeszcze podnieść jakość zestawu na jaki zestaw NAIM bym musiał spojrzeć bym powiedzmy odczuł jakąś różnice;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brzmi wyższy stopień od świetnie - ciężko coś doradzić, skoro lepiej nie można.

Dla mnie najsłabszy ogniwem są te kolumny, ale to DLA MNIE i jestem szczerze

mówiąc uzależniony od naturalności barwy akustycznych instrumentów,

żeńskich głosów a jeszcze szczególnie lubię kontrolowany, szybki bas.

A dla Ciebie może nim być wzmacniacz czy okablowanie; co uszy, to inne potrzeby ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie było wyrazem braku porównania do powiedzmy połki wyzej od Naima..co do kolumn to zalezy co sie słucha, kolumny wybierałem pod mocniesze brzmienia, wtedy porównywałem z kilkoma innymi i te wydawały mi sie najbardziej zacne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wyznawcą szkoły uniwersalności gratów.

Jak dobrze zagrają Aerosmitha, Stevie Ray'a Vaughana czy Satrianiego to równie dobrze

powinny zagrać Academy of Ancient Music, sonaty Haendla, Bacha czy 9' Dworzaka...i grają ;-)))

A że zawsze istnieje wyższa pólka jakoś nie spędza mi snu z powiek.

Słuchałem dość dawno paru Naimów łącznie z oddzielnymi zasilaniami i jakoś tak się

składało, że te klocki wystarczały do wielu gatunków; najsłabszym ogniwem były kolumny...

Ale i tak najważniejsza jest MUZYKA.

Pozdrawiam. Rysiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.