Skocz do zawartości
IGNORED

"Złote wary Audiostereo" - cytaty z klasyków, oszołomów, forumowiczów :)


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że koncepcja wątku się nie przyjęła. Z ocenami poziomu dyskutować nie będę i wypierać się odpowiedzialności. Pobudki nie były jednak tak niskie, jak niektórzy Koledzy upatrują - nie zamierzałem nikogo personalnie wyśmiewać i nie było moją intencją szukanie taniej sensacji. Jedynym i prawdziwym powodem było zmęczenie głupimi, bezsensownymi i bezrefleksyjnymi wypowiedziami, które są po prostu często absurdalne. Co do dyskusji w wątkach merytorycznych, to nigdy nie unikałem ich podejmowania, gdy tylko z taką wypowiedzią się spotkałem. Tyle, że jak wielu tu napisało, nie ma to specjalnie sensu, bo dyskutowanie 'w kontekście' prowadzi do sprowadzenia takiej dyskusji do absurdu.

Co do wstydu za założenie wątku, to takowego nie odczuwam, bo uważam, że przede wszystkim wstydzić powinni sie autorzy takich wypowiedzi, a nie Ci, którzy je piętnują.

Niemniej jeśli ktokolwiek poczuł się dotknięty, zniesmaczony, obrażony - przepraszam. Ot zdażyła się chwila słabości, a właściwie osłabienia.

Wątek wobec powyższych krytycznych reakcji zamykam i niech zginie wraz z mijającym rokiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.