Jump to content
IGNORED

Jaki przewód do Aurvana Live?

baton_3

Recommended Posts

Witam. Posiadam słuchawki Creativa z tematu zasilane na DACu Fiio E10 i chciałbym wykonać recabling z oryginalnego przewodu na... No właśnie, co mi zaproponujecie? Myślę kupić zarobiony kabel z końcówką jacka (mniej przerabiania, "lepsza jakość" uważam) np. z

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Byłby wystarczający, co o tym ogólnie myślicie?

Bez sensu.

Eksperymentowałem na dwóch parach tych słuchawek.

Kolega prosił mnie o wymianę kabla. W necie znajdziesz info skąd ściągnąć kabel.

Zawsze grały lepiej te słuchawki, na których był grubszy i cięższy kabel… niezależnie jaki on był.

Zdecydowanie zostaw oryginał; jest gibki i lekki.

Same przetworniki, bardzo dobre!

PS: Jak już CI grają kable to je zmień. W końcu ma być subiektywnie lepiej...

Na forum mp3 jest cały wątek. Poszukaj. Ja używam sonolene 3014. próbowałem różnych kabli canare, vivanco, cordiala, kabla od grado i senheiserów. Sonolene wg mnie zagrał najlepiej.

Ale gusta są różne i każdy ma własne upodobania. Najlepiej spróbować.

Sukces oznacza robienie zwykłych rzeczy – niezwykle dobrze

Rekablowałem Kossy UR 40 tym kablem(vianco) i powiem, że do słuchawek się nie nadaje do słuchawek, bo jest zbyt ciężki. Dobrze się sprawdził jako IC.

Dobre wyniki rekablując CAL! osiąga się kablem sonolene 3014. Zmienia się brzmienie słuchawek ku jasnej strony mocy co bardzo podoba się mojemu znajomemu (właścicielowi Creative Arvana Live!). Używa dwóch odcinków w sznurówce o długości 3 metrów, aby nie potrzebować przedłużacza przy słuchaniu TV na słuchawkach. Zresztą ten kabel przerabiało w tych słuchawkach już wielu i dobrze grać musi.

Tu masz linka do realizacji rekablowania słuchawek ->

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , po najechaniu kursorem na zdjęcie w galerii wyświetla się opis na jakim kablu zostały rekablowane słuchawki.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.