Jump to content
IGNORED

Pytanie o telegazetę

pikniktm

Recommended Posts

Witam. Jeżeli moje pytanie jest zamieszczone na złym forum to przepraszam, ale chciałbym zapytać dlaczego nie mogę uruchomić telegazety. Korzystam z TV (SAMSUNG LE40B530P7XXH) i dekodera cyfrowego polsatu HD 6000, połączenie tv z dekoderm jest za pomocą kabla HDMI. Przy poprzednim dekoderze analogowym przy połączeniu przez SCARTa było dobrze. Proszę o odpowiedzi

W takim razie proponuję kontakt z serwisem. Ewentualnie zawsze wyniki lotto można sprawdzić online.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

A czy to normalne, że dekoder się dość często zawiesza?

Tak, niestety...

Praktycznie wszystkie modele (HD 3000, HD 5000, HD 6000) zawieszają się i trzeba je resetować tak, jak napisał to Waldek1968. Ponadto zdarza się, że na kanałach HD obraz zatrzymuje się co jakiś czas niczym na "stop-klatce".

Problem nasilił się od przełomu grudnia/stycznia, kiedy pojawił się nowy soft.

W Polsacie i w autoryzowanych punktach wiedzą o tym, choć nie zawsze, tradycyjnie już, chcą się do tego przyznać.

Nie pomaga wymiana dekodera, bo masz do tego prawo (wymieniłem dwa razy).

PS Podpowiem Ci jeszcze tylko, że już napisałem reklamację do Polsatu i domagam się zwrotu opłaty abonamentowej - na razie za styczeń - i możesz zrobić to samo... ;)

When the music's over turn out the lights...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.