Skocz do zawartości
IGNORED

system stereo do 2500 zł +- 500 zł


marcelinho24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz wlasnie pytanie czy w tych okolicznosciach jest sens poswiecac nowoczesny wyglad starszym wzmacniaczom, czy raczej nie bedzie duzej roznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po 2 dniach :)

 

nie pisałem przez ten czas bo bardzo dużo myślałem na temat tego zestawu i jak to zrobić.

Nastąpiła zmiana o 180 stopni - zdecydowałem się na amplituner stereo zamiast wzmacniacza + tunera. Kolumny zostają, ale też mam inny typ.

 

Klocki stać będą na szafce, więc będzie to też mebel. Ochłonąłem trochę i stwierdziłem, że aż takim audiofilem nie jestem, aby rezygnować z ładnego wyglądu i iść tylko w jakość dźwięku. Oprócz tego, że to ma grać, to ma też wyglądać.

 

Odnośnie ustawienia kolumn - tutaj niestety nic nie wymyślę. TV wisi na ścianie, więc nie ma opcji niczego przesuwać - musi być tak jak jest, będę musiał to przeboleć.

 

Teraz co do samego sprzętu.

 

Amplituner - zależy mi również na wejściu USB, patrzyłem sprzęty używane i tutaj wybór był głównie między Onkyo 8050 a Yamaha R-N500. Po opiniach oraz wizualnie zdecydowałem się na Yamahę - czy ok. 1000zł za używkę to rozsądna cena i warto kupić ?

 

Kolumny - nic nie odejmuję Dali 450, nigdy ich nie słyszałem ale to zapewne bardzo fajny sprzęt. Jednak trochę odstrasza mnie ich wiek. Jeśli ocenicie, że podane za chwilę przeze mnie kolumny są znacznie gorsze od Dali 450, to zdecyduję się na Dali. Natomiast jeśli któreś będą porównywalne, to jednak wolałbym nowszą konstrukcję. Siedziałem dziś pół dnia, znalazłem sporo ofert ale po zapoznaniu się z opiniami zostały mi takie modele:

 

1. Acoustic Energy Evo 3 - używka, stan bdb, w komplecie maskownice i kolce, cena ok. 1100zl

2. Mission M74 - używka, wizualnie też ok, cena ok. 1000zł

3. Kef Q70 (link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) - ale chyba trochę stare? Bo nie mogłem nigdzie znaleźć o nich żadnego info

4. JBL LX70 (link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) - wizualnie bardzo mi się podobają, ale chyba też jakaś stara konstrukcja?

5. Dali Concept 6 (tutaj z lekką rysą na głośniku za 1400zł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , a tutaj licytacja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

 

Zwlaszcza Evo 3 oraz M74 przykuły moją uwagę... czy są warte tych cen (1100 i 1000) i czy dobrze zgrają się z Yamaha R-N500 ? No i pytanie jak wypadają na tle Dali 450 :)

 

A jest jeszcze inna opcja...

Zastanawiam się jeszcze nad nowymi Tonsil Maestro II 180:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wychodzą w sumie 1600zł, ale są nowe, kwestia czy warto dopłacić te 500zł do nowych. No i jak z jakością dźwięku porównując np do tych Evo 3.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc, trochę zmieniłem kierunek w którym idę ale to już jest mam nadzieję meta, tylko wybrać dokładnie kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SmoothCriminal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opiniach oraz wizualnie zdecydowałem się na Yamahę - czy ok. 1000zł za używkę to rozsądna cena i warto kupić ?

Rn500 w dobrym stanie za 1000 zł to bardzo dobra cena. Ten model zostaje już wycofany.

 

Natomiast co do kolumn to proponuję wybór między Dali 450 a Tannoy M4 lub F4.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Poszukuję wieży / miniwieży do muzyki typu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyli głównie rock i metal, nie wykluczam też sporadycznego jazzu, Depeche Mode czy klasyki. Nie będę ogóle słuchał: techno/ disco-polo/ popu / hip-hopu. Słucham raczej cicho niż głośno - mieszkanie to nie dyskoteka.

 

Zakres 1000-2500 zł, w wypadku znacznej różnicy w jakości dałbym 3000 zł. Sprzęt nowy, jestem laikiem i muszę mieć gwarancję, że nikt nie wciśnie mi bubla. Rozważam dostępne w sklepach Denony i Yamahy. Możliwa jest wymiana kolumn, jeżeli nie przekroczę wyznaczonej kwoty.

 

Miałem głośniki Edifier R1600TIII + Xonar DX, zwróciłem i szukam czegoś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Alabama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wielkość pomieszczenia?

Szukasz wieży czyli segmentów? Czy mini wieży all in one?

 

Jeśli nowa i większą to Onkyo 8150 + Indiana Line Nota 550x, Heco Victa 702 czy Melodika BL30.

Jeśli nowa i średniej wielkości to Onkyo 8150 + Dali Zensor 3, Magnat Quantum 673, Monitor Audio Bronze 2

Jeśli nowa i mini wielkośći: Denon M40, Piacocraft od Yamahy 560.

 

Uściślij jaka wielkość i szukamy.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie jest małe (4m x2,5 m). Raczej myślę o nowej mini, ale przede wszystkim do ma dawać dobry dźwięk, toteż większych nie wykluczam. Z mini, mógłbyś krótko uzasadnić, dlaczego akurat ta Yamaha a nie np. model 750? Czy Denon M40 podziela zalety M38, który był kiedyś polecane do tej muzyki na forach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Alabama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był przykład. 750 też jest spoko.

M40 jest barwowy bardzo podobnej do 38 więc to w zasadzie to samo. Przez te dwa lata zmienili wygląd kolumn - nieco.

Na te Twoje 10m to mogli byśmy zaproponować Marantza MCR511 z Zensor 3 albo Tesi 260 czy Bronze 2.

Wybór gotowej mini wieży powoduje ograniczenia wynikające z seryjnych kolumn nie do końca dobrych.

Ewentualnie Cambridge Audio Minx z tymi samymi kolumnami.

Lub jak jesteś fanem Denon DRA 109 + moduł CD lub moduł sieciowy i te kolumny.

Podłogowe odpadają.

 

W razie pytań lub wycen pozostaje do dyspozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a kupno którejś z Yamah lub Denona M40 (po odsłuchu) i wymiana kolumn? Jak te miniwieże łączyłyby się z PC? Mam tego Xonara DX w szufladzie, ale równie dobrze mógłbym słuchać z płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No płyty to płyty wkładasz gra.

A kompa przydał by się jakiś prosty przetwornik cyfrowo anlogowy podłączony pod USB.

Kupując seryjnego Pianocrafta albo DM40 i wymienić kolumny gorzej na tym wyjdziesz.

ZA te monitory weźmiesz grosze, nawet jak nowe.

Lepiej zastanowić sięnad osobną stacyjką osobnymi monitorami jak pisałem post wyżej.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytetem jest jakość dźwięku, przy założeniu, że sprzęt ma być nowy i nie przekroczę kwoty 2500, w porywach 3000. Biorąc pod uwagę pozostałe opinie w sieci, rozważyłbym Tesi 260, lecz:

1) Jakie inne podzespoły polecasz zamiast Marantza MCR511? Nie znajduję innych opinii w sieci, że "jest on dobry pod rock i metal", co oczywiście nie znaczy, że nie jest. Doczytam jeszcze o tym Denonie.

2) Muszę brać poprawkę na to, że stacje radiowe od 2020 będą nadawać w DAB+ i z czasem - niestety - wyłączą sygnał analogowy

3) Tutaj na filmie tonów wysokich zdaje się jakoś dużo (kłują w uszy), i nie jest to wina mojego sprzętu, bo soprany mam zredukowane do minimum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

EDYTOWANY: No dobra, na razie dobrze wyglądałby Denon DRA 109 (opinia sprzętu rockowego)+ Tesi 260 (również podobno dobre do rocka, metalu - zastanawia mnie tylko filmik...). Ciekawi mnie, czy będzie skok jakościowy między Denon M40 a owym zestawem.

 

P.S. O DAB+ nie musiałbym się martwić, Denon jest dostępny w tej wersji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Alabama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MCR511 to lepszy odpowiednij Ceola od Denona, Denon F109 to fajna stacyjka którą można kupić osobno. W przypdaku Yamahy musiał byś kupić całość z kolumnami a pozniej je wymieniać. Jest jeszcze CA Minx. Połowa opini w sieci jest pisana przez osoby które w życiu nie widziały tego sprzętu nie mowić o słuchaniu.

2. Toteż dlatego na początku polecałem Onkyo 8150. Lepszy od tych. I dobrze wyposażony.

3. Na prawde? Facet puścił muzykę z telewizora gdzie jakość jest tragiczna. Nagrywał telefonem gdzie jakość jest tragiczna. A Ty odtwarzasz na znowu innym sprzęcie, nie wiem jakiej jakości. Z tego fiolmu jedyne co możesz wyciągnąć to jak wyglądają. Tyle.

 

Różnica między 40 a 109 jest znaczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 40 a 109 jest znaczna.

 

Jednak przy 38 a 107 ludzie pisali, że lepiej sprawdza się ten mniejszy.

 

Jeżeli skupić się na samym kolumnach (podłogówki odpadają, mały pokój), to waham się pomiędzy wspomnianymi przez Ciebie: Zensor 3, Tesi 260, Bronze 2 lub Magnat Quantum 673. Zensory są drogie, czy ten wydatek byłby uzasadniony? Nadmienię jeszcze, że nie lubię dużych ilości basu w muzyce - żeby któryś mnie basem nie zalał, preferuję też raczej ciche słuchanie - jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

 

Amplituner - 109 lub ten Onkyo 8150 - tu chyba będę jeszcze pytał, szukał i się dowiadywał. Jedna opinia może być wskazówką (za którą dziękuję), ale nie wydam na jej tylko podstawie 2 tys. Czy tą przewagę Onkyo można określić jako "trochę lepiej" czy raczej "o klasę lepiej"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Alabama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą różne rzeczy.

Mige ci zrobić lepszą cenę na te kolumny ale owszem są nieco droższe od reszty. Czy uzasadniony? Pytanie czy to akurat barwa dźwięku której szukasz. Ludzie piszą że 3ki grają lepiej od 5tek na przyklad.

To cieplejsze brzmienie. Bronze tesi czy quantum do brzmienie dokładne, nieco sterylne.

Przy cichym graniu obstawial bym quantuny lub zensory.

Można śmiało określić że 8150 jest o klasę lepszy od 109.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą różne rzeczy.

 

Dlatego trzeba te różne opinie brać pod uwagę.

 

Żeby ten twój Oświęcim był bliżej... jeżeli mi to nie podejdzie, to stracę kasę na wysyłce w obie strony. Powiedzmy, że na ten raczej skłaniałbym się moment ku droższemu z obu amplitunerów - chyba, że rozważę wzmacniacz, który polecasz mi na drugim forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Alabama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz możliwości odsłuchu u ciebie to i tak chyba lepiej go zweryfikować w ten sposób?

No nie wiem, daje po prostu taka szansę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję porady. Budżet :do 3k.

Głośniki Stereo i Wzmacniacz.

Elementy mogą być używane.

Kolumny mogą być stojące na na podstawkach rozmiar bez znaczenia.

Pokój do nagłośnienia (ok20m2) jest trochę ściany drewnianej troche muru z cegły podłoga płytki a sufit drewno.

Zestaw będzie używany do Dance,POP lubię bas niekoniecznie nisko schodzący i fajny Vocal Trance.

 

Dziękuję za sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez banditas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Ze sprzętu nowego NAD 326 BEE lub Onkyo 9050 z kolumnami Polk Audio T50.

Z Używanych Klipsch F2 + NAD 356BEE.

Możesz zwrócić jeszcze uwagę na Tannoy M4/F4 z Marantzem PM8000.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Ze sprzętu nowego NAD 326 BEE lub Onkyo 9050 z kolumnami Polk Audio T50.

Z Używanych Klipsch F2 + NAD 356BEE.

Możesz zwrócić jeszcze uwagę na Tannoy M4/F4 z Marantzem PM8000.

 

Pozdrawiam

 

Zdecydowałem się na Onkyo 9050 plus Polk T50.

Za chwilę napiszę do Pana PW.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ma prośbę o poradę w doborze sprzętu. :) Poszukuję jakiegoś zestawu micro, wymagania:

 

- Do małego pomieszczenia, ok. 8-10 m2

- Najczęściej słuchany gatunek muzyczny to szeroko pojęty rock, także w cięższym, czy nawet metalowym brzmieniu. Choć zdarza się odpalić także np. jakieś reggae, czy coś lżejszego jak Norah Jones. :)

- Musi posiadać odtwarzacz CD.

- Możliwość odbioru sygnału cyfrowego radia mile widziana.

- Funkcja integracji ze Spotify mile widziana.

 

Przeglądając specyfikacje i ceny moją uwagę zwrócił Pioneer X-HM76D. Ktoś może miał z nim do czynienia i może coś o nim napisać? :) Inne rozważane opcje to Denon Ceol N9, czy bardziej budżetowo - Denon RCD-M40.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Ceol nie to dość awaryjna maszynka. Już lepiej marantz mcr611 z magnat quantum 673 lub indiana line tesi 260.

 

Zapraszam cię na odsluch i porównanie kilku modeli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantza nie brałem pod uwagę ze względu na cenę. Sam aplituner kosztuje ~3k, ja natomiast chciałbym przeznaczyć ~2,5k za cały zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wymieniać, to bardziej opłacałoby się chyba zakupić sam amplituner XC-HM86D za ~2200 + do tego dobrać jakieś sensowne głośniki, które będą lepsze od standardowych i wpasują się w odbiór moich gustów muzycznych. :) Coś do max. 3k polecisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

 

Ma prośbę o poradę w doborze zestawu stereo, może być używany - najlepiej amplituner + kolumny podłogowe (stałyby w miejscach oznaczonych czerwonymi krzyżykami). :)

 

- Do większego pokoju, ok. 20 m2 (trochę mało ustawny - rys. poglądowy załączony)

- Najczęściej słuchane gatunki to: rock (wszelkiej postaci), pop, klasyczna, trochę jazz czasem elektroniczna - ogólnie przestrzał :)

- CD bądź tuner mile widziane.

 

 

Niestety nie jestem w stanie odsłuchać wszystkiego co bym chciał (zwłaszcza z używanych) więc kieruję się opiniami i recenzjami i wydaje mi się iż wzmacniacz o neutralnym brzmieniu spełniłby wszystkie moje wymagania (może się mylę?).

Znalazłem ofertę na Marantza PM7000 + Marantz CD6000OSE w zestawie za 1600 (niby od pierwszego właściciela, wszystko z papierami - ale chyba aż tak dobra cena to to nie jest?) ale właśnie nie wiem czy to jest to co mnie "uszczęśliwi" a jeżeli tak to jakie kolumny do tego?

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marwoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie jest w tej cenie to możesz już polować na PM8000. Jesli zdecydował byś się na Marantza to możesz iść w kierunku Tannoya.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zestaw z CD?

 

A może coś innego? Bo na prawdę jako laik nie wiem czy będzie to "uniwersalny" wzmacniacz, a jestem otwarty na propozycję:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najpierw powinieneś wybrać kolumny a do nich dobrać wzmacniacz. Tak jest łatwiej.

Uzywany CD to dość tanie produkty, da sięje po prostu dostać za sensowne fundusze więc myślę że tak.

 

Najpierw kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.