Jump to content
IGNORED

Vinyl Cafe

4321

Recommended Posts

Całkiem przypadkiem trafiłem do kafejki Vinyl Cafe znajdującej się na ulicy Kotlarskiej 35-36 we Wrocławiu jakieś 600 metrów od mojego domu. Można tam napić się kawy, piwa, gorącej czekolady, wina zjeść kawałek ciasta a wszystko przy muzyce z gramofonu. Miła obsługa samego właściciela z którym można porozmawiać o płytach. Można też przyjść z własnymi płytami aby posiedzieć i posłuchać a przy okazji poznać ciekawych ludzi. Można też kupić zostawione w komis płyty oraz zostawić swoje. Naprawdę warto tam zajrzeć, szczególnie zachęcam tych mieszkających we Wrocku i okolicach.

Pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetnie, że o tym piszesz. Przy najbliższych odwiedzinach u Teściowej nie omieszkam zajrzeć.

Warto promować takie miejsca tworzone przez pasjonatów, a przynajmniej posiadaczy dobrego gustu (nie tylko muzycznego). Mam wrażenie, że takich lokalików jakby coraz mniej. W moim miescie padł klub jazzowy i kilka innych lokali z klimatyczną muzyką lub ambitniejszym programem kulturalnym.

No smutek.......

Gdzieś około roku temu sam miałem pomysł na założenie takiej kawiarni z muzyką z winyli w tle. U mnie jak zwykle na pomyśle się skończyło. Ale obiecuje, że jak będę na Kotlarskiej ( to chyba w rynku? ) to skoczę. Trzeba wspierać takie inwestycje

• 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.