Jump to content
IGNORED

czy do 2tyś PLN można kupić dobre kolumny stereo do Yamahy?

NieZnoszęCiszy

Recommended Posts

cześć,

Jak trwoga to do Boga, czyli forum....

Mam amplituner Yamaha RX-V740RDS, odtwarzacz CDX-749 i kiedyś miałem kolumny podłogowe Magnat (niestety nie pamiętam modelu). Teraz chcę odnowić kolumny i byc może również ze stajni Magnat (ponieważ grały świetnie), ale niekoniecznie.

Mam na myśli ten model: Magnat Quantum 655

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

słucham muzyki mocnej: wszelkie domiany "metalu", rocka

Magnat spełniał moje oczekiwania, ale załatwiła membrany 3 letnia córa ;)

sprzęt będzie stałw pokoju ok 25m2 w bloku. Zależy mi na potężnym basie, ale nie kosztem innych dźwięków

Proszę o wsparcie anielskie, bo wróży Dawida i Macieja już nie chcę prosić, bo nie pomogli ;)

Jak chcesz mieć duuużo basu to lepiej kupić Magnaty 657.W tym modelu jest bardzo dobra opcja dla ciebie (w 655 z resztą też) Mianowicie stalowa maskownica na głośnikach .Uratowała nie raz membrany przed kochanymi łapkami mojego ciekawskiego syneczka .

U mnie grały na około 20m2 u ciebie na 25m2 będzie spoko. Tylko od razu ostrzegam kolumny muszą stać około 40 cm od ściany inaczej będą dudniły basem !!! Jak naprawde chcesz poczuć w nich potęgę basu to daj kabel Bi WIRE i pozamiatane .

Jak chcesz mieć duuużo basu to lepiej kupić Magnaty 657.W tym modelu jest bardzo dobra opcja dla ciebie (w 655 z resztą też) Mianowicie stalowa maskownica na głośnikach .Uratowała nie raz membrany przed kochanymi łapkami mojego ciekawskiego syneczka .

Niestety moja materialowa juz DWA razy nie uratowała. Mam juz 2 woofery pogęte i 1100zl w plecy.

?👈

Vectory dobrze brzmią, niestety potrzebują większego pokoju i też przy dziecku trzeba uważać. Pierwszego dnia po zakupie dziecko zaczęło szaleć przy muzyce i lekko wbiegło na kolumnę, która się przewróciła. Jeden głośnik od razu do wymiany, pierwszy od góry. Plastykowa obudowa popękała i mi się rozdwoił. Na szczęście koszt ściągnięcia nowego głośnika, oryginalnego nie był duży, po trzech tygodniach miałem już w domu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.