Skocz do zawartości
IGNORED

Kradzież pieniędzy z konta T-Mobile na kartę


paul_67

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Stary bej

 

Ale w jaki sposób?! Pani przedstawiła się jako konsultantka z Biura obsługi klienta Orange i w sprytny sposób wyciągnęła ode mnie ile mam numerów i jakie rachunki za nie płacę a potem powiedziała, ze jest agentką Play'a i jeśli się zdecyduję to dostanę taką i taką umowę a oni pokryją koszty zerwania umowy z Orange. Czy to jest fair, takie podawanie się za kogoś innego i wyłudzanie informacji?

Tu Ci przyznaję rację, to są praktyki poniżej pasa, ale też na takie wypytywanie powinien być wyczulony klient.

Po co pani tak wypytuje skoro macie mnie w swojej bazie ? - bym zapytał.

Kiedyś i ja miałem podobny przypadek, tyle że z bankiem, zacząłem być wypytywany o datę urodzenia pesel i inne osobiste dane - rozmowa trwała krótko - propozycje proszę przysłać pocztą, do widzenia pani.

 

Ale jeśli chodzi o usługi i cennik tego operatora to nie mogę nic złego powiedzieć.

* nie jestem udziałowcem ani właścicielem tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Warto przy tym zauważyć, że na upartego to nie jest problem zmienić, kupić jakiś numer z konkretnej sieci i obdzwaniać klientów właśnie z tego numeru ;)

Poza tym coraz częściej jest tak, że firmy zlecają "łapankę" nowych użytkowników innym firmom, specjalizującym się w telemarketingu.

To są dopiero oszołomy! Potrafią po kilka razy dziennie wydzwaniać, łącznie z niedzielą, z porą obiadową, mimo że kilkukrotnie wyraźnie powiedziało się, że nie jest się zainteresowanym ich ofertą...

I to są ci sami, którzy raz zadzwonią jako np. Play, a za miesiąc jako energetyka - np. Tauron...

 

O tym pisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Ale jak pisałem, a nawet założyłem osobny temat o handlowaniu naszymi danymi to pies z kulawą noga, a teraz larum grają ;-)

Tylko że to wszystko pikuś, trzeba dochodzić swoich praw od firm które wysyłając SMSy pobierają z naszego konta pieniądze, i tu uważam że sprawą powinien się zająć UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.