Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz Linn Majik I


morse

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o wzmaczniacz LINN MAJIK I. Na ile w swojej cenie jest wart uwagi? Czy nadaje się do napędzenia większości kolumn? I czy "zjada na śniadanie" mojego Marantza PM 7004? No i jak dobry wzmacniacz słuchawkowy jest w środku? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest sformułowanie - klucz: "zjada na śniadanie", więc jak ktos potwierdzi, to będzie hi-end.

 

Na razie właściciel portalu nie zaproponował zakładki "POCZEKALNIA", więc wszyscy pakują się do tej zakładki z nadzieją znalezienia argumentów za zostaniem w niej.

 

***

 

Miałem kiedyś końcówki Linna o oznaczeniu LK85 i LK140 i to nie były dobre wzmacniacze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

niezależnie od właściwej przynależności tego klocka do tej czy inne zakładki pokrótce podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Wzmacniacz ten słuchałem krótko wraz ze strumieniowcem Majik DS i porównywałem z podobnym cenowo zestawem Naima. O ile strumieniowce w moim odczuciu grały na podobnym poziomie z pewnymi różnicami, to wzmacniacz Linna odbiegał in minus od Naima. No chyba, że ktoś lubi bardzo złagodzony, delikatny dźwięk do plumkania. Grał jasno, mało energii a po przełączeniu na Naima już nie wracałem do niego. Jak dla mnie nie wart nawet połowy swojej kwoty. Ale to moje odczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pojawia się kwestia repertuaru. Jeden wzmacniacz jest do jazz i łagodnego repertuaru, Naim ma pazura, ale tak jak Linn w jazzie nie zagra. Przy swoim repertuarze wybrałbym napewno Linna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.