Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz do Nakamichi CDP-2e


frobek

Recommended Posts

Kupiłem ostatnio CD Nakamichi CDP-2e w wyśmienitym stanie. Podłączyłem do Denona PMA-1060 i modyfikowanych a'la McGyver Magnatów Vector 55 - zagrało przepięknie, jak na możliwości zestawu. Następnie podłączyłem słuchawki do gniazda słuchawkowego w cd-ku i dopiero wtedy usłyszałem jak gra ten odtwarzacz. Przełączyłem słuchawki do wzmacniacza i połowa dźwięków znikła, jakby wzmacniacz powiedzmy rozmył, spłaszczył szczegóły. Generalnie odsłuch na słuchawkach z wyjścia cd-ka jest dużo przyjemniejszy niż przez PMA-1060, więc doszedłem do wniosku że czas na inny wzmacniacz. Zatem uniżenie proszę o radę jakiego wzmacniacza poszukać, żeby nie ograniczał CD-ka jak obecny Denon. Jeśli to możliwe, to wolę sprzęt starszy, raz ze względu na cenę, dwa bo kiedyś robiono z sercem i wiedzą inżynierską, nie bacząc aż tak bardzo na koszty. Sprawę kolumn w tej chwili pomijam, cel jest taki żeby na słuchawkach grało tak samo z cd jak i wzmacniacza.

"cytat usunięty przez moderację" -  Bernard le Bovier de Fontenelle

Link to comment
Share on other sites

Może nie tyle niedoceniana co mało znana. A doradzałem Ci Naka bo jestem zwolennikiem zestawów jednego producenta. Ma swoje, firmowe brzmienie i skoro odtwarzacz Ci odpowiada to myślę że wzmacniacz też będzie. I jest do tego ładny.

 

Mam teraz Receiver 2. Przedwzmacniacz nie działa ale sprawdzałem końcówkę przez pre-in. I powiem że opadła mi szczęka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.