Jump to content
IGNORED

najladniejsze dyfuzory i ustroje

mateuszek

Recommended Posts

Cześć,:)

Czy najładniejsze, to już pozostawiam Tobie do oceny.

Jeśli przypadnie do gustu, to sporo info znajdziesz w wątku;

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<br />teraz bede urzadzal mieszkkanie w "retro"stylu i chcialem cos takiego zorganizowac<br />zna ktos ta stronke lub tez inne ciekawe projekty? <br />

Guest zbyniu 360

(Konto usunięte)

Ustroje nie mają wyglądać ładnie,ustroje mają wpływać na akustyke, a najlepiej widać to u piano-gratuluję i podziękowanie za super zdjęcia.

Dzięki, Panowie:)

Nie wiedzieć dlaczego, we wnętrzarstwie, mam sentyment do lat 60-tych.

Uproszczone wzornictwo tamtych lat ma wielu zwolenników i w ostatnich latach zauważa się jego renesans.

Bez elaboratów i długich wstępów, bo w końcu nie jestem ekspertem od wnętrz, to na moje, masz Mateuszek

ułatwione zadanie.

Z punktu widzenia akceptacji żony, designu oraz adaptacji akustycznej jest na rynku wiele rozwiązań, które z powodzeniem wtopią się w stylistykę tamtych lat.Można też- bynajmniej ja w podobnej sytuacji bym zrobił - rozważyć, aby trochę "pomóc" wtopieniu się ustrojów we wnętrze.

Podam przykład;

Klasyczne meble z lat 60-tych -

Jak we wnetrze urządzone przy pomocy w/w mebli wtopić ustrój np. taki - , bo chyba zgodzisz się, że w tej wersji nie bardzo pasuje do lat 60-tych.

Zatem, sugestia moja jest taka - dobierasz kolor możliwie zbliżony do mebli np. komoda i zamawiasz u stolarza nóżki charakterystyczne dla tego stylu np. takie jak ze zdj. 1-go (komoda)

Stawiając ustrój na takich nóżkach, nadajesz mu określony styl, a ponadto wysokością nóżek możesz "regulować" prawidłową wysokość ustroju np. pierwsze odbicia. np.

Oczywiście to tylko przykład z w/w ustrojem 1d, aby zobrazować o co mi chodzi.Na pierwsze mogą być inne lub binarki, ale szczegóły, sugeruje omówić z akustykiem.Mnie akurat bardzo pomocnym był Acoustic Lab.

Nie wiem jakie masz/będziesz miał meble, ale domyślasz się o co mi chodzi.

Dalej.., ustrój możesz "zasłonić/ukryć" tkaniną dźwiękoprzepuszczalną, a sama tkana może być fakturą/wzorem zbliżona do w/w stylu.

Dalej.., na ścianę są ciekawe propozycje powyżej 500Hz np. w różnych kolorach.

Oczywiście, podpowiadam tylko co i jak można zrobić, ale rzecz jasna, decyzja należy do ciebie:)

meble prawdopodobnie to skandynawia lat 60tych - czyli troche fikusnej ikeii z tamych lat i jej podobnych. wiem na przyklad od dzis ze ma byc pomaranczowa sofa...

to cos na scianie co pokazales tnie tylko waski zakres pasma - wiem bo akurat kolega mial to samo na sciane - pamietam wzorek. wywalil to w cholere a malo nie dal wiec musialo go to denerewowac choc pomalowane na bialo wygladalo super

zaslanienie ustrojow tkanina przerabialem - dziala ale wlasnie chcialbym z tych ewentualnych ustrojow uczynic elementy a moze nawet ozdoby wnetrza

zonie podoba sie ta forma

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ale jeszcze musze policzyc jak i co

nie mniej jednak mam nadzieje ze znajdze cos lepszego

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.