Jump to content
IGNORED

Wzmaczniacz do MR4

jjanusz89

Recommended Posts

Witam 2 tygodnie temu wymieniłem kolumny no name na Monitor audio MR4 i narazie lecą na starym Akai AM-47.pokój 16mkw.Muzyka zróżnicowana od jazzu po rege.Szykuje sie do zakupu wzmaka.

Moje typy to ;

- Nad 316bee(słuchałem z MR4)

- Denon PMA 520AE(tez sluchany ale podobał mi sie z loudness przy cichym sluchaniu)

- Yamaha AS-300(nie miałem okazji słuchać)

Pewnie wszyscy polecicie mi Nada?

Pozdrawiam

Witam 2 tygodnie temu wymieniłem kolumny no name na Monitor audio MR4 i narazie lecą na starym Akai AM-47.pokój 16mkw.Muzyka zróżnicowana od jazzu po rege.Szykuje sie do zakupu wzmaka.

Moje typy to ;

- Denon PMA 520AE(tez sluchany ale podobał mi sie z loudness przy cichym sluchaniu)

Pozdrawiam

Moje typy to ;

Pozdrawiam

Do tych kolumn żaden jasny wzmacniacz, proponuje może jakiegoś harmana, hk980?

Z wymienionych przez Ciebie, to zdecydowanie NAD. Jeśli natomiast chcesz zbudować system o równej charakterystyce, dodatkowo z bardzo dobrze wypełnioną średnicą, zwróć także uwagę na wzmacniacz Xindak A-06 (http://q21.pl/xindak-a-06.html). Reasumując, moim zdaniem wybierałbym pomiędzy integrą NAD a Xindak.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. W przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Bezapelacyjnie NAD 316, jest najciekawszą jednostką w tym segmencie cenowym - uwzględniając nowe produkty. Ewentualnie Harman/Kardon HK980.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.