Jump to content
IGNORED

Denon 2312+ Klipsch RB61

VIRUS254

Recommended Posts

Witam poproszę o pomoc

Kolumny Klipsch RB61 i Denon 2312

Kolumna prawa jeśli gra na głośność ustawiona na 5-10, głośnik gra jak zamulony żona twierdzi że jak za taflą szkła

dopiero jak po głoszę ampli na 30 w skali głośności, głośnik wraca do czystego grania na skali 5 głośności czysto i dobrze jak kolumna Lewa

po zamianie kolumn w ampli to samo

Proszę o pomoc co robić??

Jeśli zamieniałeś kolumny lewa-prawa i jest to samo to widać kolumny sprawne(na lewym kanale grają obydwie prawidłowo)

Zakładając, że amplituner też jest sprawny ja bym pobawił się trochę w opcjach ampa. Może coś jest nieodpowiednio ustawione. Jeśli sam nie potrafisz to proponuję użyć mikrofonu do autokalibracji dźwięku, w tym modelu powinien być w komplecie.

Powinno to pomóc.

A jeżeli nie, to trzeba by było szukać wady w amplitunerze- ale już od strony technicznej-serwis.

A mi się wydaje że z potencjometrem może coś być nie tak. nie równo gra przy niższym nateżeniu mocy. Po zwiekszeniu mocy wskakują oba kanały wiec później przy ściszeniu grają dobrze. Taka sytuacja spotykana jest w wzmacniaczach. Jednak nie wiem czy tutaj nie ma potencjometru cyfrowego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.