Jump to content
IGNORED

Słuchawki do 300zł

smykowski

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w wyborze słuchawek? Dotąd nigdy nie kupowałem żadnych droższych a nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto. Przede wszystkim interesują mnie modele nauszne, z nausznikami które otaczają ucho(nie wiem jak ten typ się nazywa), fajnie by było aby wygłuszały otoczenie i miały odłączany przewód(wiem że w tej cenie to mało wykonalne, ale fajnie by było). Najważniejsze aby miały w miarę czysty dźwięk i dobre głębokie bassy(tak żeby gitarę basową było słychać).

Słuchawki będę podpinał pod urządzenia mobilne więc impedancja nie większa niż 32 Ohm.

Próbowałem sam szukać, ale totalnie się zamotałem. Nie mam możliwości pojechania do sklepu i sprawdzenia (mieszkam na pięknej polskiej wsi). Podobają mi się modele producentów akg(szczególnie k430), pioner, sony, ale jestem otwarty na modele innych producentów.

Liczyłem że w przedziale dwustu złotych się zmieszczę ale jeżeli warto to mogę dołożyć do tych trzystu zeta.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

jest osobny wątek w którym możesz pogrzebać i wchłonąć trochę wiedzy na ten temat. Poszukaj trochę. Z mojej strony jeśli chodzi o urządzenia mobilne polecam koss porta pro. Są dosć delikatne ale za 200zł masz naprawdę dobre granie. bas urywa głowę więc jeśli ci na tym zależy to się nie zawiedziesz. Ja mam już 3 parę :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.