Skocz do zawartości
IGNORED

kable HDMI - czy ktoś używał Prolink?


karolol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem znaleźć działu do kabli, jeśli jest to proszę ładnie o przeniesienie:)

 

Szukam dobrych kabli do DVD, koleś w pracy polecał mi prolink. Do tej pory miałem jakieś bezmarkowe, ale chciałbym coś konkretniejszego, z lepszą jakością. Ktoś zna te prolinki? Albo może polecić jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zawsze możesz napisać w zakładce "Kino Domowe" :)

 

A coś się dzieje z kablem, który masz obecnie? Rozpada się?

Czy może potrzebujesz kabla o dość sporej długości, np. > 5 m?

Bo jeśli nic z tych rzeczy, to nie ma najmniejszego sensu go wymieniać, bo ani jakości obrazu, ani dźwięku kablem nie poprawisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć działu do kabli, jeśli jest to proszę ładnie o przeniesienie:)

 

Szukam dobrych kabli do DVD, koleś w pracy polecał mi prolink. Do tej pory miałem jakieś bezmarkowe, ale chciałbym coś konkretniejszego, z lepszą jakością. Ktoś zna te prolinki? Albo może polecić jeszcze coś innego?

 

Prolink to przyzwoite kable. Lepsze są Lindy. Kable hdmi maja kilka standardów HDMI 1.2 i HDMI 1.3b CAT 2 oraz HDMI 1.4. Jakość kabla można można określić po opisie na pudelku np dobry kabel jest certyfikowany i pisze "Obsługa rozdzielczości 1080p." Na słabym kablu napisane jest możliwość obsługi 1080p . Do DVD kup przyzwoity ; Prolink lub tańsze lindy

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szukam dobrych kabli do DVD, koleś w pracy polecał mi prolink. Do tej pory miałem jakieś bezmarkowe, ale chciałbym coś konkretniejszego, z lepszą jakością. Ktoś zna te prolinki? Albo może polecić jeszcze coś innego?

 

Tak, mam Prolinki i są spoko. Co prawda ja mam z serii futura 5m ale z tego co widziałem, są też 30m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.