Jump to content
IGNORED

dzwięk przez kino domowe

sabazjos

Recommended Posts

witam

Mam problem z uzyskaniem dźwięku w głośnikach z kina domowego puszczonego bezpośrednio z tv działaja tylko 2 głośniki do dyspozycji mam:

TV:

1x HDMI

1xScart

1xSPDIF coax OUT

1x CINCH

W Kinie mam:

1x Opitcal in

1x HDMI

1x CINCH Input

1xCINCH OUT PUT (Monitor zółty, component zielony, video progressive scan czerwony i niebieski

1x Scart

TV - SPDIF out do kina Optical IN,

Chyba że to coaxial to troche dziwnie. Wtedy jedyne mozliwe połączenie aby mieć dzwiek 5.1 to ze TV i kino ma ARC ( a po wyposażeniu widze że pewnie nie ma)

Podłączyłem to przez SCART i działa ale nie mam dźwieku na kanałach HD?czy to poprzez połączenie mam problem?

Może stacja ta nadaje w stereo dlatego masz działające dwie kolumny w kinie , w naziemnej rzadko która nadaje z dźwiękiem wielokanałowym a jeśli chodzi o codziennie oglądane programy , nie filmy np. na TVN-ie to napewno są nadawane w stereo ,

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU , DUŻO ZDROWIA

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zapewne to starszy model tv bo ma jedno hdmi a kino to pewnie "kombajn"

to hdmi w kinie to jest wyjście tak ,

Podłączyłem to przez SCART i działa ale nie mam dźwieku na kanałach HD?czy to poprzez połączenie mam problem?

znaczy , że chyba tak już będzie , włącz Dolby Pro Logic w kinie i przerobi Ci na 5.1

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.