Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki interconnect i kable głośnikowe do NAD C320BEE i CD 521


foxymf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem - na początek - zdecydowanie tak. Nic nie piszesz o preferencjach, poziomie z jakiego startujesz ( stopień osłuchania) i oczekiwaniach ad. dźwięku. Jakiej muzyki słuchasz najchętniej - tez nie wiemy. Duży pokój ?

 

Jak posłuchasz Cordiali- za jakiś czas przyzwyczaisz się do dźwięku Twojego sytemu. Pózniej -możesz spróbować zmienić głośnikowe na inne. Sam "dorośniesz" (wł. dosłuchasz się) na jakie. Musisz próbować i wierz w swój słuch i zmysł. Jedne odrzucisz szybko, inne będą takie sobie, inne wydadzą Ci się dość specyficzne, aż któregoś dnia...

...czego Ci życzę i jak najwięcej wielkiej frajdy ze słuchania.

Zestaw na początek wydaje mi się być ok. Ja zaczynałem gorzej - zwłaszcza nie wiedziałemi nie miałem szczęścia do kabli. Nie zdawałem sobie sprawy , ile mogą wnieść świeżości i ich wpływu na dźwięk.

Moja rada: jak zauważysz coś, co Ci nie odpowiada - razi - wymieniaj na inne przed zakupem.

Potraf nazwać swoimi słowami, co Ci się nie podoba - będzie dobrze ! (Masz forum - ja nie miałem.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie, że z kablami trzeba się osłuchać. Dlatego też kupiłem sobie Cordiale jako rozwiązanie przejściowe i aby porównać je z dotychczasowymi drutami. A może się okaże, że 10-krotnie droższe audiofilskie kabelki wcale nie są lepsze i zaoszczędzę parę groszy? Zobaczymy.

 

Co do Cordiala 2x4mm^2, to słysząc wpływ mojego 2x6mm^2 na ilość basu, zastanawiam się czy do Hyperionów nie będzie lepszy np. 4x2,5mm^2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tego, co napisał Zbig: też się zastanawiam, czy Cordial będzie tym najlepszym głośnikowcem w zestawieniu z Hyperionami, które z opinii na tym forum wydają się być sympatyczne. Że Cordial = ok. to jestem pewien, ale czy "naj..." - głowy nie dam.

Zważywszy na jego cenę - nie zastanawiałbym sie długo - chyba, że zestawianie systemu chcesz odwlec nie wiadomo jak długo. Jeśli czujesz się na siłach i mógłbyś porównać je z czymś innym - to chyba nie warto teoretyzować. Może ktoś z forumowiczów jeszcze coś zaproponuje - będzie alternatywa - ale czy lepsza... ? Żeby czegoś chcieć - trzeba cokolwiek wiedzieć na początek. Ot i wszystko.

Wiem, co może być zaproponowane za chwilę - ja jednak tych trzecich kabelków nie odsłuchiwałem osobiście. (Drugie- tak- naprawdę niezłe,ale wolę Cordiale - kwestia preferencji - za to kolega, który ma nr Ii Cordiali nie słuchał. Nawet go nie przekonuję , bo jego w jego systemie grającalkiem przyjemnie, więc nie ma po co.)

Cordiala porównywałem ze... swoimi wirtualnymi oczekiwaniami. Wypadł NADZWYCZAJ dobrze, co przy jego cenie, a zwł. relacji cena/wartość - głupio mi pisać o wadach. Idealny nie jest - fakt.Jednak w wielu - nie tylko budżetowych systemach - sprawdza się b.db. (w tym w moim). Naprawdę grzech i bez sensu długo grymasić. Wybierz- do którego masz największe przekonanie. Ja do Cordiala - mam- słuchałem najcieńszego i średniego - oba oceniłem ok. Jak pomyślę ile i jakich drogie odrzuciłem,albo jak długo słuchałem g...o ... to aż mi się pisać nie chce...

A teraz napiszę, o czym nie wypada: NAJWIĘKSZĄ WADĄ Cordiali jest ich.... debilnie niska cena. Jakby kosztowały ile są warte - może więcej audiofilów by się o nie zabijało, może obrastałyby w legendę... Tylko co wtedy na to rynek profesjonalny, któremu audiofilizm wisi ? (I słusznie.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem juz historie o wycieraniu z Cordiali nadruku z nazwą i sprzedawaniu ich po cenach, których nie można nazwać debilnie niskimi...

 

Swoją drogą, to musi być więcej firm robiących kable do sprzętu profesjonalnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów rekomendujących kable Cordiala: które z tych głośnikowych 2x2,5mm^2 o których mowicie odpowiadają symbolom w cenniku www Konsbudu, bo nie moge sie zorientować. POza tym w cenniku nie widzę żadnych interkonektów, chyba, że w branży estradowej interkonekty nazywaja sie inaczej, ale jak? Moglibyście oświecić audiofilską brać? Czy wszystkie Cordiale są takie bajecznie dobre w stosunku do ceny? Czy mają one wasną szkołę dźwięku (tzn. cechy charakterystyczne dla wszystkich modeli bez względu na przedział cenowy)? pozdrowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad jest sprzętem raczej szybkim,łączy w sobie trochę miękkości CA i lekkiej agresywności AMC.Interkonekt może być kablem ciepłym, mam tu na myśli żółty CA za ok. 200zł.Jeżeli chciałbyś uzyskać trochę przejrzystości i dokładności polecam Audioquesta Coperheda,chyba za tyle samo.Jesli chodzi o kolumnowy,to nie można przesadzić z ociepleniem, Hyperiony same w sobie są raczej miękkie i przyjemne,na pewno nie podłączaj Van den hula ani Monstera,te kolumny już mają sporo dobrego basu.Polecałbym Kimbera 4TC-znakomita głebia,dużo detali,bas trzymany za mordę.Jeżeli lubisz brzmienie ocieplone, to mamy polskie kabelki Sound Project-nisko schodzący bas,dobrze kontrolowany i z konturami,środek w normie,góra bardzo gładka i aksamitna.

Napisz jak długo grasz na zestawie, czy jest on wystarczajaco wygrzany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, bierzemy kabelek za 10 zł, wypruwamy żyły z izolacji i pakujemy w nową. Ponieważ rękodzieło kosztuje, to pięć dych za mb. Trafiony czy pudło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Cordiala 225 - ale jakas inna, drozsza wersje - za ponad 8zl/m. Facet sprzedajacy powiedzial, ze posiada ona wiecej zylek (drucikow) i do hi-fi bedzie bardziej odpowiednia. Teraz czekam na przesylke. Bede mial bi-wiring :-) Gdy tylko podlacze, podziele sie wrazeniami na grupie. I jeszcze pytanko: w jaki sposob zakonczyc wtyki bananowe. Nie wiem, gdzie mozna kupic tasme termokurczliwa. Wpadlem jednak na pomysl zalania koncowek takim plynnym plastikiem - jest taki urzadzenie w OBIm - nie wiem jak je opisac :-) Co o tym sadzicie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek do andrea29

(Konto usunięte)

Hmmm.....szczerze mówiąc nie interesuje mnie z czego zrobiony jest kabel, raczej chciałbym wiedzieć jak on gra, a gra fajnie.Wiem, że chłopaki importują pewnie jakiś kabel techniczny, a że ma on skłonnosci do fajnego grania to własnie to jest ich strzałem w dziesiatkę.

A co z firmami, które sprzedają kabel za cenę jednego pokoju z kuchnią? Czy oni są w porzadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawiowy/MarcinT

(Konto usunięte)

Koszulki termokuczliwe kupisz do oporu w kazdym sklepie elektrycznym ,ale tym zajmującym się sprzedażą wyrobów elektrycznychk do budowy domów takich jak: różnego rodzaje kable, końcówki , puszki podtynkowe itd. Jest to taniocha na metry (dla audiofila) ale pomijamy w tym momencie ich jakość milczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Pierwotnie Sound Project byl wylacznie Cordialem. Obecnie trudno powiedziec, bo pojawily sie jakies siatki, koszulki, kolory dziwne itp. Producentow OEM, u ktorych mozna zamawiac takie cuda jest duzo. Natomiast ja mialem jedno doswiadczenie z kablami SP, nie za ciekawe. Potzrebowalem niedrogiego ekranowanego interkonektu, i nawinal mi sie SP Special 3 (o ile pamietam). Entuzjastyczna recenzja w AV, cuda w opisie, srebrzona miedz, teflon, itp. Zaczelo sie od tego, ze do sklepu (zamowilem w sklepie) przyszedl kabel nieco cienszy niz probka, ktora wczesniej sluchalem. Trudno, olalem to, w koncu gralo, zreszta do Hi-endu nie podlaczalem (akurat zadnego nie bylo w poblizu). A zawiniety byl czort tak, ze sprawdzic co jest w srodku bez rozpieprzania konstrukcji w drebiezgi nie sposob. Az kiedys potrzebowalem na gwalt wtykow Neutrika. Jak na zlosc, w sklepach Neutriki przestaly wystepowac. Moglem poczekac 2 tygodnie, ale wiecie, jak to jest. Wzialem noza, i rozprulem produkt Mierzwiaka. Coz, w srodku moze i byl teflon, po smaku nie sprawdzalem, ale jednego na pewno nie bylo: srebrzonej miedzi. Byla calkiem zwykla... I takich numerow, prosze panstwa, to ja juz naprawde nie lubie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedam na 2 powyższe posty.

1. Koszulki termokurczliwe widziałem w sklepach elektronicznych, a nawet hurtowniach elektrycznych. Nie powinieneś mieć z tym problemu.

2. Wiedza i doświadczenie kosztują. Wiedzą o tym niby wszyscy,tylko zapominają. Zatem nie rozumiem, skąd to zdziwienie.

Nie zamierzam też tłumaczyć się za producentów- cio zrobili by to lepiej, zwłaszcza za tych, co sprzedają kabel w cenie małego domku na działce.

Wiem jedno: jeśli są chętni, to buduje sie image firmy jest odpowiedni splendor i firma jest postrzegana " odpowiednio". To proste. Im wyższa cena, tym większe zapamiętanie. Do tego krótka nazwa, najlepiej np. na "a" i jedziemy. reszta jest sztuką i przede wszystkim pomysłem. dobrze, jesli oryginalnym.

Zdziwicie się, ale są wanny po kilkadz. tys. zł (takie z hydromasażem). Kwestia sposibu dotarcia do klienta, to np. przez wybitnego projektanta z klasą (renomą ).Ten, projektuje szmalownym ludziom, którzy nakreślają zwykle ogolne ogólnie oczekiwania. Zdolny architekt dobiera wannę, bądź kabinę ( a wszyćko musi być z bajerami, np. kolorowe filtry, pilot, radio stereo pod prysznicem, etc), tłumaczy, że ten produkt jest wart np. prestiżu tych ludzi, jest prawie wyjątkowy, niemal jedyny, ma odpowiednnią gwarancję etc, a tak naprawdę dopolnowuje realizacji projektu, czyli swojej działki. Bo przecież z tego ma te, np. 3-7% brutto. jak nie dopilnuje - nie ma nic. W cenie luksusu jest też reklama w odpow. pismach, na dobrym papierze i na AS "of course".

Zauważyliście, że firmy z S&V są prawie niewidoczne w Hi-Fi i M ?

Pomyślcie, dlaczego... Obrazili się... ?

Zdarzyło mi się w życiu sprzedawać ponad 10 lat temu rzeczy z przebiciem 45x. Bez żadnej reklamy. Masówka. Tyle, że o tym dowiedziałem się dużo pózniej. Od konkurencji. To dało mi do myślenia. Nie chce kontynuować dalej.

Uważam też, że są produkty niezwykle wybitne, gdzie nikt z zewnątrz nie jest w stanie ocenić, ile naprawdę są warte. Jest to cena umowna. produkt może być nawet z tych znakomitych, np, BALTLAB, RLS, Audiograde, Qba. Przykłady podałem na chybił - trafił - przepraszam wszystkich zainteresowanych. Czasami dochodzi wartość " historyczna" jak mami jeden pan, usiłując sprzedać przewód sprzed pokolenia i twierdząc, że dlatego jest niezwykle dobry dobre, bo wyleżakowane, np. 20 lat...

Naiwny,( taki, któremu takie tłumaczenie trafia do przekonania) zawsze sie znajdzie. A jeśli już nawet tak jest, to wypada nadać temu przewodowi odpowiednią oprawę , a nie ściągniętą koszulkę z jakiegos sznura żeglarskiego, bo to jest robienie jaj z pogrzebu, lub naigrywanie sie z Klienta. Myślę, że ten gość tego ostatniego nawet nie jest świadom, bo mu to nawet nie przyjdzie do głowy. A mnie - tak.

Mowię: poznać ...-ego, po mowie jego.

Wszystko jest sprawą umowną. Kupujesz- negocjujesz- płacisz. Pojawiają się coraz to nowe i niekiedy wspaniałe produkty, a "czas życia " produktu jest ściśle określony. Piszą to w każdej książce od marketingu i wykresy są podobne. Jak są złe notowania, albo konkurencja ma lepszy produkt - cena spada. Jak tworzy sięzła opinia - produkt ginie, jest zmieniana jego nazwa, a najczęściej powstaje jakaś jego modyfikacja, bądź nowa generacja i zabawa rozpoczyna sięod początku. U nas cena spada ( albo rośnie) też z innych powodów. Albo zgodnie wszyscy, liczący się dystrybutorzy podnoszą, ( we własnym, sobie pojętym interesie) bo zakładają upust dla pyskatych klientów (wszak zawsze prawdziwy Klient zostawia szmal), np.10 % . Dostajesz większy upust i wychodzisz happy, z przeświadczeniem jaki masz świetny produkt i jaki z ciebie dobry negocjator. Rośniesz w swoich oczach. Sprzedawca musi wyjść na swoje, bo też człowiek, musi żyć i często musi pomęczyć siez takimi ciżkimi Klientami, jak np. audiofile

Ojej ! Banały i androny p...ę, dlatego koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea29-> Tomek

(Konto usunięte)

Są w porzadku. Prawo rynku. Kupuje ten, kogo stać. Nikt nikogo nie zmusza.

Na łamach pewnego pisma, we wstępniaku, kiedyś napisali, że jak coś kupisz, a przed upływem tygodnia zwrócisz się do dystrybutora czy sprzedawcy - nie pamiętam- to powinien zwrócić Ci róznicę, jeśli np.dzień po twoim zakupie drastycznie opuścili cenę. Wg mnie tak powinno być. (Ale ja to mogę...)

Kupiłeś- więc automatycznie zgodziłeś sie, że dla Ciebie ten produkt, spośród wielu innych , był wart swojej ceny, to o co chodzi ?

Co jest tu "nie tak" ?

Ja bym się czuł idiotyczniejako klient, zaqś jako sprzedawca/dystrybutor "nie uprawiał" takiej polityki. Pamiętasz, jak to było z Tannoy'ami w marketach ? Dziś 799zł, jutro 499zł, czy coś w tym stylu.

Przyzwyczjaj się, bo taki ten świat.

Pozdrawiam.

PS. W Olsztyńskim PIGO, odtwarzacz DVD i magnetowidy możesz kupić za prawie połowę ceny płacąc gotówką. Ale sprzęt postał na półkach ok. roku - tak mi się wydaje. To gratka: DVD Samsunga lub Thomsona za 549zł. Sklep w centrum miasta i w TESCO na ul. Pstrowskiego

...

...ale niedługo im sprzedaż ruszy...:-)))... tylko co ja z tego będę miał ? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea29 -.jozwa maryn

(Konto usunięte)

nikt nie lubi. Artur Mierzwiak raczej dba o jakość swoich produktów, nie gorzej, jak o swój wygląd - chociażby- na AS. ( Mnie gorzej się gada z capiącym, spoconym producentem czy dystrybutorem, który nie wie co to dezodorant czy dobra woda...) Tu A.M. może byc wzorem dla innych.

Nie bronię go, ale znam życie. Jego produkty, mam na myśli te gotowe, wyrózniają siewśród wielu polskich producentów wielką starannością wykonania. RLS zresztą też, wszak facet jest stolarzem, na serio traktującym wykonanie skrzynki. Kolumny jako całości - oczywiście - też.

Skąd wiesz, czy kabek był jego i co powiedzieli A.M. panowie ze sklepu, którzy sprzedali Ci twój kabelek ? A grałeś kiedyś - w przedszkolu w głuchy telefon ?

Mogło być: zrób pan coś szybko podobnego... lub o ten weźmiemy, bo jest Klient. Samo życie.

Mogł też pochodzić z innego źródła. Jesteś pewien, że to było dzieło SP - po czym ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Byl w opakowaniu w jakim SP sprzedaje swoje druty, z etykieta SP zawiarajaca nazwe druta, a takze z dolozana kopia recenzji z AV. Sklep uwazam za godny zaufania, a juz zwlaszcza nie majacy czasu na bawienie sie w robienie druta w piwnicy, aby dorobic 100 zlotych. Tak ze raczej uwazam, ze byl to produkt oryginalny. Ale oczywiscie glowy nie dam, przy produkcji nie bylem. Z drugiej strony swojego Linna tez nie ogladalem, jak go robili 20 lat temu, ale wierze ze to on...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie (do Zbiga i Andrea) dotyczące interkonektów Cordiala, których nie widze w cenniku www Konsbudu. Skoro nie ma ich w cenniku producenta to czy są w ogóle sprzedawane? Jeśli tak, to jakie są modele? Jakie róznice? Wiem, że informacje o Cordialu zdobyliście własnym ciężkim doświadczeniem i próbami, ale może zechcielibyście podzielić się swoją wiedzą na forum. Jeśli nie, to nie będe więcej zawracał głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea29 -> mariusz

(Konto usunięte)

Przecież masz tu podawane nawet telefony, gdzie sprzedają Cordiala. Wpisz w wyszukiwarce słowo "Cordial" i zapoznaj się z innymi opiniami na ich temat. To będziesz miał- nie swój - ale obiektywny podgląd ludziad. tego kabelka.

Oczekujesz od nas gotowej recepty na sukces - takiej nie ma.

Musisz sam posłuchać - poprównując, lub kupic...-sam wybierz który.

Słuchałem ponad 9 m-cy temu i nie pamiętam, jakie to były średnice przewodów. Co do grubości Wydaje mi się, że był to " najcieńszy" i "średni"- w bi- wiringu.

Udostępnił mi je grzecznościowo - p. dyr. z Neela. Ten w okularkach, niedużego wzrostu. Pewnie go kojarzysz, bo, tak jak i ja jest na wielu pokazach audio.

Więcej nie potrafię juz pomóc. Etap "Cordiala" mam za sobą. Drogich - nie słuchałem - to błąd - może warto... Zostały tylko przykurzone już nieco wspomnienia i zdumienie do dziś relacją: jakość/cena...

W tej sytuacji nie możesz ode mnie wymagać więcej. A jak Ci tak strasznie zależy, jakie to były - zadzwoń w roboczy dzień do Neela i poproś z dyr. To sympatyczny facet- powinien pomóc. Od siebie dodam, że oba kable mi się podobały. (Osobiście wybrałbym ten w bi-wiringu. Ale kieruj się sobą.) Żałuję, że nie miałem okazji przesłuchać jeszcze tego "najgrubszego". (Lubię wiedzieć dla siebie.)

Pozdrawiam.

Aha ! Z niezwykłej cechy tych kabli: są stosunkowo ciężkie, ze względu na zastosowaną zewnętrzną, grubą izolację. / Można po nich jeździć samochodem ;-) / W sumie ok.12mb. kabla prawie rwało mi reklamówkę, a ręce wyciągały się do ziemi, gdy (dość blisko) niosłem je do auta.

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Andrea: dzięki za wyczerpującą odpowiedź, ale wydaje mi się, że się nie zrozumieliśmy. Piszesz w swoim ostatnim poście o kablach głośnikowych, co do których już się zapoznałem ze wszystkimi wpisami na naszym forum i już wiem co o których modelach sie mówiło. Ale moje podstawowe pytanie dotyczy INTERKONEKTÓW, których de facto nie ma. Wiem z forum, że koledzy robili interkonekty z kabli mikrofonowych na metry dorabiając wtyki neutrika. Do tego potrzebna jest jeszcze lutownica i trochę praktyki, ja ostatnio lutowałem na zetpetach w podstawówce 20 lat temu. Myślałem, że wy macie jakieś inne informacje na temat rzeczywistych interkonektów Cordiala, które podobno konfekcjonowała i sprzedawała jako własne pewna polska firma. Ale chyba interknektów Cordiala nie ma? Mylę się? Jeśli byście coś wiedzieli na temat interkonektów, to tego właśnie dotyczyło moje zapytanie. Jeśli natomiast intekonekty to konfekcjonowane we własnym zakresie kable mikrofonowe to zapomnijmy o sprawie, będę sobie spokojnie szukał najpierw lutownicy.

 

A tak a propos, czy wiecie, że Audioklan sprzedaje niektóre interkonekty Audioquesta na metry? Np. 1 metr bieżący Corala kosztuje 130 zł, podczas gdy gotowy intekonekt 630 zł. Sympatyczne przebicie. Inne okazje Audioquesta na metry: G String: 20 zł (gotowy 170 zł), Sidewinder: 28 zł (240zł), Copperhead: 50 zł (gotowy 340zł, ostatnio w promocji, chyba 200zł), Diamondblack: 70 zł (gotowy 460 zł). Informację tę dedykuję wszystkim kablarzom, w zamian prosze o wskazówki jak lutować żeby się nie poparzyć i żeby się kabel nie rozleciał przy pierwszym podłączaniu. Pozdrowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Owszem, robilem sobie tak Diamondbacka. Roznica jest taka, ze AQ w lepszych interkonektach nie uzywa lutu, tylko spawa elektrycznie, co samemu raczej trudno zrobic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.