Skocz do zawartości
IGNORED

Swąd spalenizny z Subwoofera


Bartosz Kałużny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że tu mi poradzą i że wybrałem dobre miejsce do założenia tematu.

Otóż, mam kino domowe Ht 904, sam wzmacniacz dopiero nie dawno do mnie wrócił bo długiej naprawie ( znaczy, był długi czas decyzji na naprawę przez ojca ( z tego co wiem spaliła się płyta główna) )

Ale do rzeczy, pod nieobecność wzmacniacza, podpiąłem 2 kolumny i subwoofer pod znacznie starsze kino ( z 10 lat ) i grało parę miechów. A gdy kino włączyło podpiąłem wszystko do oryginalnego zestawu.

Wiadomo lubię słuchac głośno muzy i wgl. Ale od wczoraj przy dużym natężeniu Bassów ( tonów niskich ) po paru minutach przy głośności około 30 z 40 z Subwoofera model: SH94TA-W wydobywa się swąd spalenizny, tak jakby tliły się w środku jakieś kable.

Poradźcie mi co mam robić :'( jestem załamany, z tego całego zestawu cenny dla mnie jest rzekomy Subwoofer.

Da się go jakoś uratować ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kup gaśnicę i trzymaj w sąsiedztwie subwofeera, kiedy zechcesz popuścić z niego głosniej bassów.

2. Zadbaj o dobrą wentylację, może podłącz wylot bass-reflex do jakiejś rury i daj za okno.

3. Włoż do niego poł kilo waty nasączonej dezodorantem, i może kilka choinek zapachowych do auta.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo lubię słuchac głośno muzy i wgl. Ale od wczoraj przy dużym natężeniu Bassów ( tonów niskich ) po paru minutach przy głośności około 30 z 40 z Subwoofera model: SH94TA-W wydobywa się swąd spalenizny, tak jakby tliły się w środku jakieś kable.

Poradźcie mi co mam robić :'( jestem załamany, z tego całego zestawu cenny dla mnie jest rzekomy Subwoofer.

Da się go jakoś uratować ? :(

 

Jesli słuchasz tak głosno aż się sub pali, radziłbym zmierzyć do ilu khz kolega słyszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.