Skocz do zawartości
IGNORED

Tanie kable. Wyłącznie z ekskluzywnym wyglądem


Gość Roxi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak człowiek patrzy na te ceny, to dochodzi do wniosku, że tam straszne ścierwo musi być w środku,

 

Chyba nie myslisz ze podrabiany furutech zagra lepiej od tego "scierwa"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś uśmiechu na końcu zdania? :)

 

Skoro propagujesz zdanie że podróbki czasem grają lepiej niż oryginały..stąd wnioskuję że mozesz mysleć że ten podrabiany furutech może lepiej grac od taniego ale markowego Alpharda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

(Konto usunięte)

 

 

Skoro propagujesz zdanie że podróbki czasem grają lepiej niż oryginały..stąd wnioskuję że mozesz mysleć że ten podrabiany furutech może lepiej grac od taniego ale markowego Alpharda

 

Masz rację Bart, ale zapomnij o tym :)

 

Skupmy się na zdjęciach i cenach, bo niektóre fajne propozycje się pojawiają. Mogą być alternatywą dla tych, którzy albo nie chcą wydawać dużej kasy na kable lub mają ograniczone finanse, a chcą poczuć u siebie klimat audio również wzrokowa i namacalnie :)

 

Panowie 'ścierwo' było użyte ironicznie! :) Sam jestem pełen podziwu, że ktoś potrafi zrobić ładny i tak tani kabelek i to w detalu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niektóre fajne propozycje się pojawiają.

 

Tanio i ładnie to Alphard. W przeciwienstwie do jakichs no name , nawet w Audio video go recenzowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Nie byłbym taki pewien czy częsci czyli sam kabel jest oryginalny. Zalew chińskich podrabianych furutechów na ebayu jest faktem. Cwaniaczki kupują podrabiane kable na metry, oprawiają i sprzedają z zyskiem. Czy się ma oryginała mozna miec pewnosc jak sie kupi w sklepie autoryzowanym

 

 

 

I co z tego ze komentarze dobre??? Gosc kupuje takiego chinskiego furutecha i się cieszy. Z oryginalem nie porównywał więc wystawia dobry komentarz

 

Oryginalny FA 220 z oryginalnymi wtykami kosztuje ok 1100zł. Na allegro jest za 399. Wnioski oczywiste

niekoniecznie, tam płacisz za markę i świadomość że z salonu dla audiofili;p;p, może przepłacamy często?? (pytanie retoryczne:). Sama cena nie jest dla mnie dowodem. Płyty Yoshida Brothers kupiłem po 8 usd za sztukę plus tania wysyłka plus płyta gratis z samego DOMO music (ich dystrybutor). Wiesz ile 1 płyta kosztuje w PL? Prawie 80 zł!!!! To moja odpowiedź :)

 

niekoniecznie, tam płacisz za markę i świadomość że z salonu dla audiofili;p;p, może przepłacamy często?? (pytanie retoryczne:). Sama cena nie jest dla mnie dowodem. Płyty Yoshida Brothers kupiłem po 8 usd za sztukę plus tania wysyłka plus płyta gratis z samego DOMO music (ich dystrybutor). Wiesz ile 1 płyta kosztuje w PL? Prawie 80 zł!!!! To moja odpowiedź :)

dodam, że 20% ceny wyjściowej negocjuję na dzieńdobry :), a i tak skaczą ze szczęścia i skoro spylają to wciąż im się cholernie opłaca. Marudzą przy 33-40%, ale i to mi się udawało (33:-)), i nie płakali, reszta w domyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama cena nie jest dla mnie dowodem.

 

Ale dosc wyraznie wskazuje czy to podróbka czy nie. Polak zawsze chce zarobic i nie będzie oryginalnego kabla wartosci 1100zł sprzedawał za 300. Pomysl!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Ale dosc wyraznie wskazuje czy to podróbka czy nie. Polak zawsze chce zarobic i nie będzie oryginalnego kabla wartosci 1100zł sprzedawał za 300. Pomysl!

to też różnie - co znaczy oryginalny? Nie nadążam za Chinami. Tam pewnie tego robią na miliony metrów :). I te "oryginalne" też. Nie do końca się zgadzam, że to są podróbki, może są może nie. W salonie mam gwarancję, "oryginalności" choć pewnie i tak z Chin, te aukcje dają ryzyko czegoś innego, ale niekoniecznie tego, że to nie jest ten sam kabel z tych samych Chin Ludowych:). Nie jestem zielony bo zdaję sobie z tego sprawę, więc mnie nie uświadamiacie :), kupiłem go na własne ryzyko, brzmi dobrze. Tysiaka bym nie dał :)

 

to też różnie - co znaczy oryginalny? Nie nadążam za Chinami. Tam pewnie tego robią na miliony metrów :). I te "oryginalne" też. Nie do końca się zgadzam, że to są podróbki, może są może nie. W salonie mam gwarancję, "oryginalności" choć pewnie i tak z Chin, te aukcje dają ryzyko czegoś innego, ale niekoniecznie tego, że to nie jest ten sam kabel z tych samych Chin Ludowych:). Nie jestem zielony bo zdaję sobie z tego sprawę, więc mnie nie uświadamiacie :), kupiłem go na własne ryzyko, brzmi dobrze. Tysiaka bym nie dał :)

Twoim tokiem musiałbym dojść do wniosku, że płyty Yoshida Brothers z Domo Music to podróbki :). Ceny na polskim rynku są chore. Niedługo przymierzę się do lampowców (wzmak lub cd) i kupię je z Chin. Podróbka? Nie sądzę. Yaqin cd:). A taniej niż u nas :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego Furutecha 220 to kiedyś lutowałem , gość miał metr kabla ze stanów i z Hongkongu za pół ceny, zakładalem tam wtyczki Nakamichi srebrną cyną. Gra bardzo dobrze i oba takie same no a w salonie to VAT, cło, marza i się zrobi 1100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też różnie - co znaczy oryginalny? Nie nadążam za Chinami. Tam pewnie tego robią na miliony metrów :). I te "oryginalne" też. Nie do końca się zgadzam, że to są podróbki, może są może nie. W salonie mam gwarancję, "oryginalności" choć pewnie i tak z Chin, te aukcje dają ryzyko czegoś innego, ale niekoniecznie tego, że to nie jest ten sam kabel z tych samych Chin Ludowych:). Nie jestem zielony bo zdaję sobie z tego sprawę, więc mnie nie uświadamiacie :), kupiłem go na własne ryzyko, brzmi dobrze. Tysiaka bym nie dał :)

 

numik,

kupiłeś podróbę czy Ci się to podaoba czy nie, jak Ci "gra" to super ale ..

W FA-220 oryginalny oplot to ciemnozielony mat, u Ciebie aż się błyszczy, popatrz na swoje wtyki a potem na wtyki na stronie furutecha (na swoich masz "furutech_cable" na oryginałach jest tylko "furutech", pin również jest innej budowy - wszystko było opisane w klubie Furutecha, wystarczyło poczytać.

Kupiłeś na allegro za 4 stówki, trzeba było na ebay za 150 kupić to samo prosto z HK.

 

Sorki za off top.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

numik,

kupiłeś podróbę czy Ci się to podaoba czy nie, jak Ci "gra" to super ale ..

W FA-220 oryginalny oplot to ciemnozielony mat, u Ciebie aż się błyszczy, popatrz na swoje wtyki a potem na wtyki na stronie furutecha (na swoich masz "furutech_cable" na oryginałach jest tylko "furutech", pin również jest innej budowy - wszystko było opisane w klubie Furutecha, wystarczyło poczytać.

Kupiłeś na allegro za 4 stówki, trzeba było na ebay za 150 kupić to samo prosto z HK.

 

Sorki za off top.

nie jestem aż tak głupi - kupiłem za 200 zł :) na giełdzie hifi. Znam różnice w wyglądzie i miałem świadomość. Chciałem to kupiłem, co do tych graficznych znaków oj to byłbym ostrożny. Shunyaty Diamondback widziałem też różne, a oryginalne na 100%, modele z USA.

 

takiego Furutecha 220 to kiedyś lutowałem , gość miał metr kabla ze stanów i z Hongkongu za pół ceny, zakładalem tam wtyczki Nakamichi srebrną cyną. Gra bardzo dobrze i oba takie same no a w salonie to VAT, cło, marza i się zrobi 1100.

dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci głupoty nie zarzuca, skoro znasz różnice i miałeś świadomość, że kupujesz fake'a to Twoja decyzja. Nikomu nic do tego.

Nie podsyłaj jednak linków do aukcji podrabianych produktów nie wspominając o tym, dodatkowo pisząc, że to bomba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numik,

kupiłeś podróbę czy Ci się to podaoba czy nie, jak Ci "gra" to super ale ..

W FA-220 oryginalny oplot to ciemnozielony mat, u Ciebie aż się błyszczy, popatrz na swoje wtyki a potem na wtyki na stronie furutecha (na swoich masz "furutech_cable" na oryginałach jest tylko "furutech", pin również jest innej budowy - wszystko było opisane w klubie Furutecha, wystarczyło poczytać.

Kupiłeś na allegro za 4 stówki, trzeba było na ebay za 150 kupić to samo prosto z HK.

 

 

Niech mysli że wszystko to chiny, te oryginalne też:) to dobry sposób ba poprawienie sobie humoru po kupnie podróbki:))

 

Nie podsyłaj jednak linków do aukcji podrabianych produktów nie wspominając o tym, dodatkowo pisząc, że to bomba.

 

Popieram w 100 procentach. Sam umoczyłeś, nie namawiaj innych numik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

(Konto usunięte)

Przekręt jest jak ktoś płaci za oryginał i dostaje podróbkę. Pomijam prawa majątkowe i ochrony marki i tu podróbka to rzecz szkodliwa. Człowiek jednak nie jest racjonalny i nawet jak ma podróbkę, to trochę tego blasku oryginału pozostaje w którym można pobłyszczeć :)

O tym czy lepiej oryginał czy podróbka było już 1000 razy, obciach itd. :)

 

Zna ktoś jakieś piękne i tanie xlr ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 400zł kosztuje ten kabel numika na ebayu a nie 150 jak już a gdzie opłaty celne i marża? Nie mam kontaktu z gościem któremu kleiłem te kable ale zadowolony był bardzo. DJa bym za przewód nie dało więcej jak 20zł i dziwiłem się że za goły drut z Hong Kongu płacił coś koło 100zł za metr z przesyłką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jednak nie jest racjonalny i nawet jak ma podróbkę, to trochę tego blasku oryginału pozostaje w którym można pobłyszczeć :)

 

Na pewno:) mozna wpasc na forum i pochwalic się nowym furutechem za 300zł:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

(Konto usunięte)

Na pewno:) mozna wpasc na forum i pochwalic się nowym furutechem za 300zł:)

 

Każdy oczywiście będzie się tego wypierał, ale to co powiedzą inni o naszym kabelku i jak skomentują nasz wybór jest równie ważne jak i nie ważniejsze niż to jak on gra! Na tej ludzkiej słabości opiera się cały social marketing :)

Sprawa oczywiście nie dotyczy nikogo z NAS na audiostereo! my kierujemy się wyłącznie jakością! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jak i nie ważniejsze niż to jak on gra

 

Chyba najwazniejsze to jak gra:) tylko dla takiego goscia co kupil podróbkę gra wspaniale, tymbardziej że oryginała nie słyszał:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by ktokolwiek usłyszal różnicę w ślepym teście pomiędzy kablem za 5zł a takim za 5000 , chyba że by miał jakiś korektor w obudowie jak MIT .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

(Konto usunięte)

wątpię by ktokolwiek usłyszal różnicę w ślepym teście pomiędzy kablem za 5zł a takim za 5000 , chyba że by miał jakiś korektor w obudowie jak MIT .

 

Kolega na śliski grunt schodzi. Zrobi się zaraz zadyma. Nie o tym jest ten wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 400zł kosztuje ten kabel numika na ebayu a nie 150 jak już a gdzie opłaty celne i marża? Nie mam kontaktu z gościem któremu kleiłem te kable ale zadowolony był bardzo. DJa bym za przewód nie dało więcej jak 20zł i dziwiłem się że za goły drut z Hong Kongu płacił coś koło 100zł za metr z przesyłką.

 

Ten link z ebaya to podróbka

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tu link do sklepu z furutechem. Metr oryginała kosztuje prawie 3 razy tyle co podróbka. Kropka. Jeśli ktos mysli że kupi metr oryginalnego furutecha za 70zł to się głęboko myli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by był to inny kabel skoro tyle osób kupiło u niego 272 metry, czy wszyscy to idioci? Ja bym nie kupił takiego drogiego kabla bo nie zmieni nic w paśmie akustycznym nawet o setną część decybela . Ani jednego ani drugiego bym nie kupił bo zwykły mikrofonowy zagra tak samo w ślepym teście kiedy nie wiemy który jest podpiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by był to inny kabel skoro tyle osób kupiło u niego 272 metry, czy wszyscy to idioci?

 

Dowodem na oryginalnosc kabla ma byc ilosc sprzedanych egzemplarzy?? No proszę Cię:)) Kupują bez zastanowienia. Taniej to lepiej.. 272 metry sprzedane. Można zaryzykowac i obliczyc jaki procent furutecha w Polsce to chinskie podróbki...Wiadomo u dystrybutora nie kupią, bo drogo i zdzierstwo...Na ebayu natomiast 3 razy taniej:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w Chinach tańsze niż w Polsce w sklepie to dotyczy każdego produktu i nic w tym dziwnego . Często to mniej jak połowa ceny. Inna sprawa że dojdzie cło, vat i marża sklepu musi w Polsce stąd cena się wyrównuje i może lepiej opłaca się kupic u nas z gwarancją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w Chinach tańsze niż w Polsce

 

Twierdzisz że furutech wszędzie sprzedaje po normalnej cenie a w Chinach akurat sprzedaje 3 razy taniej? To dziwna polityka sprzedaży:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównaj ja widzę że wszystko jest taniej w Chinach nie tylko elektronika ale jak się stamtąd ściagnie i dojdą opłaty to wyjdzie podobnie . A ile kosztuje producenta wyprodukowanie metra tego kabla dolar czy 2 chyba nie wiecej, złota tam nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że furutech wszędzie sprzedaje po normalnej cenie a w Chinach akurat sprzedaje 3 razy taniej? To dziwna polityka sprzedaży:)

 

Skoro się upierasz...jest taki sklep z chińskimi płytami , telefonami itd wszystko"oryginalne tylko o wiele tańsze".Szukają jeleni więc akurat:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko że składałem interkonekty z tego przewodu z dwóch źródeł w zupelnie różniej cenie i kabel oceniam bardzo dobrze. To najlepszy przewód jaki miałem w ręku, gruby i zrobiony z zapasem aby nie miał żadnych strat ma bardzo mały opór i pojemność. Sam przekrój by wystarczył do zestawów głóśnikowych i ciężko się go lutuje tą dziwną cyną a można było tylko poskręcać ale gościu chciał mieć perfekt. A jakie wytłumienie można by chyba młotkiem bić i by nie mikrofonował na małym sygnale , ekran też świetny a to ważna rzecz bo wiele kabli audio nie ma żadnego a to podstawa bo nie zbiera zakłóceń. Tak czy owak dla mnie za drogi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Niech mysli że wszystko to chiny, te oryginalne też:) to dobry sposób ba poprawienie sobie humoru po kupnie podróbki:))

 

 

 

Popieram w 100 procentach. Sam umoczyłeś, nie namawiaj innych numik

masz przeświadczenie że umoczyłem a ja że zrobiłem fajny biznes :)

 

masz przeświadczenie że umoczyłem a ja że zrobiłem fajny biznes :)

ja tylko pokazałem tani dobry kabel, raczej kilka tanich kabli - wg mnie dobrych w tej cenie. Bardzo git, że zwracasz uwagę na jego pochodzenie, faktycznie powinienem to zaznaczyć, ale to i tak decyzja każdego. U mnie ten kabel grał lepiej niż real VDH 100% z salonu i to znacznie, może oryginał jest zajebistszy, ale tysiaka nie dam :). Wtedy bym czuł, że mnie ktoś przerobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.