Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw za 1000zł


camillos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem że jest wiele tematów tego typu, ale zdaje sobie sprawę że wybór odpowiedniego sprzętu powinien być dopasowany do preferencji pytającego, dlatego pozwoliłem sobie otworzyć kolejny.

 

Jestem zielony jeśli chodzi o sprzęt audio, jednak sporo ostatnio czytam o tej tematyce i chciałbym to kiedyś zmienić. Mam do dyspozycji ok 1000zł, chciałbym kupić za to jakieś kolumny + zasilacz. Przeglądałem wiele aukcji i bardzo spodobały mi się Altusy 110, jednak chciałbym zaczerpnąć opinii kogoś doświadczonego.

Wiem że 1000zł to nie jest dużo jeśli chodzi o kupno dobrego zestawu, jednak jednym z moich wymogów (bardzo ważnym dla mnie) jest kupno sprzętu, który w przyszłości (jeśli pozwolą na to fundusze oraz zdobędę troche wiedzy) będzie mógł stanowić bazę dla rozwoju zestawu.

 

Pokój do nagłośnienia: ~25m2

Muzyka jaką słucham: Reggae, Rock, Metal (audiofilem raczej nie jestem, chodź lubie dobre brzmienie)

 

Zależy mi na kupnie 2 kolumn + wzmacniacz (lub coś co przejmie jego rolę, jak amplituner), na początek źródłem muzyki planuje uczynić laptopa (pewnie z jakąś zewnętrzną kartą dźwiękową).

 

Serdecznie proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żebyś poczytał sobie najpierw podpięte wątki o tanich wzmacniaczach i tanich kolumnach.

Nie wiem czy można dokonać gorszego wyboru niż Altusy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tannoy m2 gorsze? :)

ja tam znam wiele jeszcze gorszych :)

 

 

choc altusy to zaden wybór ;) przy tym co jest na rynku -zbyt duze bogactwo by przebierac w altusach

 

 

nie wyobrazam słuchac sobie Reggae, Rock, Metal na tych popiardowkach co to niby "audiofilskie" i propagowane jako wysmienitosc dla biedoty

 

tannoy m2 sa "ok" altusy "be"

tyle ze odpalajac metal na altusach slyszysz metal odpalajac matal na m2 "..wno" slyszysz

 

ps

zeby nie było

altusy sa be - tyle ze to niekoniecznie najwieksze beeee a moze wlasnie maja byc BEEEE takie az z trewii dochodzace:)

 

czytajac watek o tanich kolumnach mozna skonczyc na zakupie kupy tannoy m2 wiec ja radze go nie czytac zbyt dosłownie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby abyś posłuchał u kogoś - kolegi ( salon )i ocenił czy jakieś tam brzmienie Tobie odpowiada. Kiedyś takie Altusy to było marzenie, Altusy wzmak Elizabeth lub Radmor.

Czasy się zmieniły - więcej możliwości. Bardzo trudno jest komuś doradzić ( to co mnie się podoba niekoniecznie spodoba się Tobie).

Jeśli jakaś sugestia to wzmacniacze NAD, kolumny Eltax, Tannoy.

 

Przejrzyj wątki, tyle w nich rozmaitych propozycji, może któraś trafi w Twój gust.

 

Powodzenia ))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Witam,

wiem że jest wiele tematów tego typu, ale zdaje sobie sprawę że wybór odpowiedniego sprzętu powinien być dopasowany do preferencji pytającego, dlatego pozwoliłem sobie otworzyć kolejny.

 

Jestem zielony jeśli chodzi o sprzęt audio, jednak sporo ostatnio czytam o tej tematyce i chciałbym to kiedyś zmienić. Mam do dyspozycji ok 1000zł, chciałbym kupić za to jakieś kolumny + zasilacz. Przeglądałem wiele aukcji i bardzo spodobały mi się Altusy 110, jednak chciałbym zaczerpnąć opinii kogoś doświadczonego.

Wiem że 1000zł to nie jest dużo jeśli chodzi o kupno dobrego zestawu, jednak jednym z moich wymogów (bardzo ważnym dla mnie) jest kupno sprzętu, który w przyszłości (jeśli pozwolą na to fundusze oraz zdobędę troche wiedzy) będzie mógł stanowić bazę dla rozwoju zestawu.

 

Pokój do nagłośnienia: ~25m2

Muzyka jaką słucham: Reggae, Rock, Metal (audiofilem raczej nie jestem, chodź lubie dobre brzmienie)

 

Zależy mi na kupnie 2 kolumn + wzmacniacz (lub coś co przejmie jego rolę, jak amplituner), na początek źródłem muzyki planuje uczynić laptopa (pewnie z jakąś zewnętrzną kartą dźwiękową).

 

Serdecznie proszę o pomoc.

błagam nie Altusy!! Co ludziom ten Tonsil w głowach porobił, uszy powycinał??? NIE!!!!! Masz na allegro za 600-700 zł Klipsche, Dali Concept 1, B&W (choć to nie moje brzmienie), czasem Paradigmy, Bose 301 już za 3 stówy, Duale, Elaci i ogrom innego dobrego sprzętu. Z tanich no-name Pure Acoustics grają ok i są na allegro. Zdziwisz się, ja się zdziwiłem jak wszyscy którzy je u mnie słyszeli i nabywca "sraczkowatych" - dziewczynie nie podeszły wizualnie - pierwszy raz ktoś po aukcji dziękował że kupił coś tak dobrego tak tanio. Jak wydasz z 600 zł na kolumny możesz wziąć Denona 725 dual mono, coś z HK, Nadów jest sporo fajnie grających. Nad z Dali Concept 1 zagra fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concept 1 nie ma miecha ani soku ktory cieknie

 

jesli ktos szuka altusów to nie szuka dali concept ani....

szuka "takiego samego" miecha tylko ze "lepszego"

 

miecha i soku ze sceną

 

szuka MB Quartów / Maganatów all ribbion wysokich kilku Quadrali i itp

 

a nie takich "popiardówek" nawet nie piardówek - bączków cienkich ;)

 

bym sie obraził na concept 1 - nie dziwota ze pozniej ludzie mowia ze altusy lepsze od "audiofilskich" skoro takie zabawki dostają zamiast atusów

 

 

 

bw bez specjalizowanego dołu poza tym zołtym kewlarowym sredniakiem nie maja nic do zaoferowania

b&W tylko na zóttm kewlarze sa do ..lipy nawet do altusów im daleko

 

zeby przebic altusa i dostac przy tym audiofilskosc trzeba sprzetu klasy arcus tl 200 (nie obraziłbym sie i na 500) a nie "zabawek"

 

kolega skoro wspomina o tym altusie aczej nie ma na mysli wymieniac tego na cienkie bączki;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie moze i zjada dla mnie nawet przed sniadaniem nie stały

 

altus vs concept 1 - smeszne porównanie jedne od drugich dzieli przepasc

 

dla tego co szuka altusa plus, przepasc nie do brzebycia w strone dali

dla zjadacza cheba z jogurtem concepty1 dzieli przepasc i nie ruszy ku altusom

 

 

 

słyszałes kiedys altusy - co concept1 ma wspolnego z altusem? - nic i to jest problem a nie zadna zaleta

 

PROBLEM NIE ZALETA -ROZUMIESZ?

rozumiesz problem czy udajesz ze on nie istnieje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

altus vs concept 1 - smeszne porównanie jedne od drugich dzieli przepasc

 

Wiesz co erazm? pieprzysz jak potłuczony. Miałem Dali i wiem jak grają. Nie musisz się produkować i dalej lansowac te swoje parciuchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze wiesz

 

ja tez wiem

Ty najwyrazniej nie dopuszczasz do siebie ze altusy graja calkowicie inaczej

 

 

wiec wielbiciela brzmienia altusów nie rozkochasz w concepcie 1

bo dla niego to jest...... - nie bede powtarzał bo to jasne ;) co mysle o concepcie 1 vs altus

 

a raczej concepcie 1 vs arcus tl 200/ magnat all 10

 

jedna z tych rzeczy to g..no - zgadnij ktora ? ;)

 

uparcie wpychasz te slabe dali wszystkicm nawet temu kto chce altusa - nieporozumienie i to z Twojej strony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nakreślę temat

Dali concept są lepsze od Wharfedale diamond 10 a Diamondy są na pewno lepsze od altusów. Więc altusy i Concepty dzielą DWIE KLASY. Masz rację, to przepasc :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diamondy10 lepsze od altusów ciekawe :)

 

co jescze leszpsze?

wez liste :)

 

diamondy 10 to buuczydła - czy Ty wogóle rozumiesz czego oczekiwac po soku cieknacym z kolumny z muzyka ciezką?

 

najgorsze klolumienki pod słoncem ;)

duzo buczenia pseudo basowego zero skoku i smoly sie lejacej

tam nawet nie ma czego kontrolowac bo to wogole nie gra basów to łomocze czyms

 

jak ktos mowi ze diamondy 10 to basowe kolumienki to chyba z samochodu wysiadł i taki sam "bas" jak w starych alphardach dudniakach mu robi

kolo basu to nawet nie stały

 

to a najgorsze "kolumny" na swiecie moze nie naj.. ale tak samo złe jak cała masa innych

 

kolumny udajace ze graja ciezki bas a robiace lomot flakom - jak to w ogole mozna porownywac do czegokolwiek

 

 

to ze dali lepsze o klasy od tego zera to zadna dla nic rekomendacja - lepiej nie porownuj bo szkoda dali , robisz im krzywde ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można tłumaczyć, no ile?!!! ŻADNYCH ALTUSÓW NIE KUPOWAĆ, chyba, że ktoś ma miejsce na takie meble, bo do słuchania się nie nadają!

 

Panie, za 1000zł z palcem w ..... kupisz kulturalnie grający sprzęt, daj tylko sobie przetłumaczyć kilka rzeczy. Przerobiłem prawie wszystkie sprzęty Polskie z minionej epoki i trochę nowszych. I uwierz mi, że małe Tannoy M2 tak grają, że te altusy 75, 110, 140, 200, 300 aż jest ochota przez okno wyp....yć.

Jeżeli nie monitorki, zakup podłogowe Tannoy M3, czy Mission M73. Do tego jakiś wzmak, np. Sony TA-F500ES lub TA-F550ES, Yamaha A-700, pewnie inni coś jeszcze doradzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można tłumaczyć, no ile?!!! ŻADNYCH ALTUSÓW NIE KUPOWAĆ, chyba, że ktoś ma miejsce na takie meble, bo do słuchania się nie nadają!

 

Panie, za 1000zł z palcem w ..... kupisz kulturalnie grający sprzęt, daj tylko sobie przetłumaczyć kilka rzeczy. Przerobiłem prawie wszystkie sprzęty Polskie z minionej epoki i trochę nowszych. I uwierz mi, że małe Tannoy M2 tak grają, że te altusy 75, 110, 140, 200, 300 aż jest ochota przez okno wyp....yć.

Jeżeli nie monitorki, zakup podłogowe Tannoy M3, czy Mission M73. Do tego jakiś wzmak, np. Sony TA-F500ES lub TA-F550ES, Yamaha A-700, pewnie inni coś jeszcze doradzą.

 

 

I to jest sensowny głos:) kolejeczka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tannoy m2 zamiast magnatra all 10

 

 

nie wiem co wam na glowach sie stało - ale ostro przywaliło

 

 

nie kupuj zadnych m2 to syf dla naiwnych

zanim syusisz sie na te bzdurne propozycje poczytja jak ludzie po nic jada bo sie zawiedli na takim upartym ich wpychaniu

ktos je chyba sprzedaje ze tak reklamuje

 

gorszego syfu nie ma jak tannoy m2 (podobnych im masa cała) - bez basu calkowicie wszystko wyciete z muzy- wszystko

diamond 10 udajce se graja to czego nie moga

 

 

popularny TANI (NAJTANSZY) syf

 

 

PS

moja propozycja i koncze babrac sie w tych smieciach dzwiekowych po grosz sztuka

 

nie wymyslajac wiele magnat all 10

+dual cv 5650

 

tysiac złotych o kika poziomow przebijajacy altusa zostawiajacy z niego co w nim najlepsze dodajacy to czego mu brak

 

PS2

"kolejeczka" 500es - syf - poczytac jesli sie nie wierzy - nie kupuj tego syfu ktos go sprzedaje ze zachwala

 

zadna kolejeczka - powinno byc liscia w pysk za propagowanie smiecia i to drogiego smiecia

najnizej 550es i to tez w swojej jakosci o wiele przeplacone w przecietnych cenach allegro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Właśnie poczytaj o Tannoy'ach M2 i M3, oczywiście porównując w budżecie ok. 600-700zł. Bo altusy 140 za 600zł to jakiś ŻART! Dźwiękowo to ich wartość jakieś 200zł max! Tym bardziej że mają tyle lat, tyle łap w nich grzebało i niestety w 80% jest china!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty chyba sprzedajesz te altusy, bo lansujesz ten złom ile wlezie:) oby nikt tego na poważnie nie brał bo sie natnie:)

 

... Właśnie poczytaj o Tannoy'ach M2 i M3, oczywiście porównując w budżecie ok. 600-700zł. Bo altusy 140 za 600zł to jakiś ŻART! Dźwiękowo to ich wartość jakieś 200zł max! Tym bardziej że mają tyle lat, tyle łap w nich grzebało i niestety w 80% jest china!

 

I zapewne katowało ile wlezie, bo audiofil to raczej na tym nie słucha ma byc łup-łup i tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumu sam sobie ująłes czy na mnie bedzie

 

sprzedaje altusy?

 

gdze ja lansuje altusy - chlopie idz sie ucz logiki- bo ciazko z wami ludzie

 

 

niedosc ze ciezko kapujacy to jeszcze mało obeznani a majacy wiele do powiedzenia

 

klaszczacy sobuie bez zwiazku z postem

ktos w poscie poroponuje 500 es i nic to ze to nedza jechana jak pies ale zeby dalej jechac w zabawkach to mu zaklaszcze bo tez propponuje m2

 

ludzie bez honoru -za to z rozchukanym ego

na moje -jedno wielkie pole kartofli:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

co z tego ze wiesz

 

ja tez wiem

Ty najwyrazniej nie dopuszczasz do siebie ze altusy graja calkowicie inaczej

 

 

wiec wielbiciela brzmienia altusów nie rozkochasz w concepcie 1

bo dla niego to jest...... - nie bede powtarzał bo to jasne ;) co mysle o concepcie 1 vs altus

 

a raczej concepcie 1 vs arcus tl 200/ magnat all 10

 

jedna z tych rzeczy to g..no - zgadnij ktora ? ;)

 

uparcie wpychasz te slabe dali wszystkicm nawet temu kto chce altusa - nieporozumienie i to z Twojej strony

to że coś przypierdala nie znaczy że jest dobre, kumajesz? My polecamy dobre kolumny, bo nikt zdrowy szajsu nie poleca. Jak ktoś chce Altusy niech ma, masz jakiś problem, że polecamy komuś coś LEPSZEGO?

 

rozumu sam sobie ująłes czy na mnie bedzie

 

sprzedaje altusy?

 

gdze ja lansuje altusy - chlopie idz sie ucz logiki- bo ciazko z wami ludzie

 

 

niedosc ze ciezko kapujacy to jeszcze mało obeznani a majacy wiele do powiedzenia

 

klaszczacy sobuie bez zwiazku z postem

ktos w poscie poroponuje 500 es i nic to ze to nedza jechana jak pies ale zeby dalej jechac w zabawkach to mu zaklaszcze bo tez propponuje m2

 

ludzie bez honoru -za to z rozchukanym ego

na moje -jedno wielkie pole kartofli:)

rozumu sam sobie ująłes czy na mnie bedzie

 

sprzedaje altusy?

 

gdze ja lansuje altusy - chlopie idz sie ucz logiki- bo ciazko z wami ludzie

 

 

niedosc ze ciezko kapujacy to jeszcze mało obeznani a majacy wiele do powiedzenia

 

klaszczacy sobuie bez zwiazku z postem

ktos w poscie poroponuje 500 es i nic to ze to nedza jechana jak pies ale zeby dalej jechac w zabawkach to mu zaklaszcze bo tez propponuje m2

 

ludzie bez honoru -za to z rozchukanym ego

na moje -jedno wielkie pole kartofli:)

uczepiłeś się. Wsio ryba, mogą być quadrale - BYLE NIE ALTUSY!!! Ja bym polecał Paradigm Titan / Atom Monitor itp. Miałem kiedyś takie za 400 zł i rewelka!!! Altusynie grają inaczej, one nie grają więc błagam;p;p, one wydają z siebie jakieś dźwięki, to prawda, ale to tyle:). Ja akurat wafli nie lubię, ale są lepsze od Altusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masz kjakikoliwiek poziom ligiki - gdzie ja napisałem ze maja bvc altuisy?

włacz dedukcje i od nowa przeczytaj

czy rozumiesz co pisze ?

 

pisze za altusy maja o wiele WIELE głebbsze nasycone brzmienie a nie ze maja byc altusy

zamiast altusów nalezy dac inne ale nie obcinac przy tym tego co oferuja altusy

 

 

Tannoy m2 nie sa zadnymi lepszymi sa innymi a ich innosc jest tak delece posunieta ze je dyskwalifikuje dla tego komu potrzeba tego co podoba sie w "altusach"

 

nauczyliscie sie pororostu jednego zdania - altusy beee tannoy m2 łoo

i tak gadacie bez wzgledu na cokolwiek

bez mysli bez wnikania bez dociekania bez czegokolwiek

 

ktos mowi mam altusy - jedna odpowiedz zmien na m2 (bo podobne ceny)

uj ze zmieni lipe na jeszcze wiekaszą lipe tyle ze inną

 

 

chodzi o to by lipe zmienic w nie lipe a nie o to by jedną lipe zmieniac na calkiem inna lipę

 

 

nie polecacie niczego lepszego - polecacie co innego do lepszego do daleko

gdybym widział lepsze to musiałbym tam widziec chocby minimum dynaudio 8 a widze ..ówno - tyle ze z calkiem innynm charakterem to ze inny charakter to nie zmiana na jakies lepsze to tylko zmiana na inne - zadne lepsze

 

 

co to za ogolniki jakich wafli co to znaczy wafli jest masa wafli od dna po szczyty

ma kupic wafle bo lepsze ktore - kazde ?

te dudniace z najtanszych po groszu tez? moze zdecydowanie zmienic na wafle tyle ze opus- no to rozumiem ma to i rece i nogi i glowe tyle ze nie miesci sie w zadnycm budzecie , sa i tansze ale napewno nie sa to d10 jako te lepsze

to juz jednak lepiej ten tannoy choc nic nie oferuje to przynajmniej nie psuje

 

ps

czy choc jeden sie znalazal co sie pofatygował jak i kolega poczatkujacy potrafil to lepiej od was znawców zrobic i cos poszukał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie ma takiego lenie patentowane;) poczatkujacy ma lepsze wybory "od was"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mowi mam altusy - jedna odpowiedz zmien na m2 (bo podobne ceny)

uj ze zmieni lipe na jeszcze wiekaszą lipe tyle ze inną

Sam tu piszesz, że doradzenia M2 to "jeszcze większa lipa" niż altusy. Mija się to z prawdą.

 

A tak w ogólę, to doradź coś, a nie wszystkich negujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

czy masz kjakikoliwiek poziom ligiki - gdzie ja napisałem ze maja bvc altuisy?

włacz dedukcje i od nowa przeczytaj

czy rozumiesz co pisze ?

 

pisze za altusy maja o wiele WIELE głebbsze nasycone brzmienie a nie ze maja byc altusy

zamiast altusów nalezy dac inne ale nie obcinac przy tym tego co oferuja altusy

 

 

Tannoy m2 nie sa zadnymi lepszymi sa innymi a ich innosc jest tak delece posunieta ze je dyskwalifikuje dla tego komu potrzeba tego co podoba sie w "altusach"

 

nauczyliscie sie pororostu jednego zdania - altusy beee tannoy m2 łoo

i tak gadacie bez wzgledu na cokolwiek

bez mysli bez wnikania bez dociekania bez czegokolwiek

 

ktos mowi mam altusy - jedna odpowiedz zmien na m2 (bo podobne ceny)

uj ze zmieni lipe na jeszcze wiekaszą lipe tyle ze inną

 

 

chodzi o to by lipe zmienic w nie lipe a nie o to by jedną lipe zmieniac na calkiem inna lipę

 

 

nie polecacie niczego lepszego - polecacie co innego do lepszego do daleko

gdybym widział lepsze to musiałbym tam widziec chocby minimum dynaudio 8 a widze ..ówno - tyle ze z calkiem innynm charakterem to ze inny charakter to nie zmiana na jakies lepsze to tylko zmiana na inne - zadne lepsze

 

 

co to za ogolniki jakich wafli co to znaczy wafli jest masa wafli od dna po szczyty

ma kupic wafle bo lepsze ktore - kazde ?

te dudniace z najtanszych po groszu tez? moze zdecydowanie zmienic na wafle tyle ze opus- no to rozumiem ma to i rece i nogi i glowe tyle ze nie miesci sie w zadnycm budzecie , sa i tansze ale napewno nie sa to d10 jako te lepsze

to juz jednak lepiej ten tannoy choc nic nie oferuje to przynajmniej nie psuje

 

ps

czy choc jeden sie znalazal co sie pofatygował jak i kolega poczatkujacy potrafil to lepiej od was znawców zrobic i cos poszukał?

http://www.audiostereo.pl/prosba-o-ocene_110854.html

nie ma takiego lenie patentowane;) poczatkujacy ma lepsze wybory "od was"

tyle jest dobrego sprzętu na allegro, że on coś znajdzie, ale musi wiedzieć czego szukać. Pewka, że są lepsze i gorsze wafle, ale wafle, yamahy czy nady mają pewną swoją ogólną charakterystykę, z kolumn paradigmy czy dali też. Używamy tu pewnych uproszczeń, dla wszystkich raczej zrozumiałych. Mnie Altusy zmęczyły po 5 minutach i ja nie wiem, jak na tym można muzy słuchać. Brzmienia wafli nie lubię, ale wybrałbym je gdybym musiał wybierać wafle-alty.

A pytanie oceńcie 30 aukcji jest bez sensu, trzeba się zebrać, pojechać do jakiegoś salonu, posłuchać nówek, a potem wybrać jakąś używkę pasującej marki. Ja każdemu polecam Paradigmy gdy słucha głównie rocka, bo one też dają radę w spokojnej muzie lub Dali, które mają super wokale, są dokładniejsze, a rock też grają. Oczywiście jest mnóstwo innych super kolumn, ale ja już jakieś 2 swoje znalazłem, a że ciut mniej Rammsteina a coraz więcej spokojnej muzy słucham zmieniłem Paradigmy na Dali Zensor 5. Jest inaczej, więc dziwnie, ale lepiej. Wybrały uszy, kolega musi sam posłuchać, a nie pytać o całą masę aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jest bez sensu - nic nie trzeba sa wsrod nich smieci i dobre

 

pisanie ze trzeba pojechac jest bez sensu

 

a jak sie nie wie to lepiej nic nie piosac zamiasty pisac bzdury

 

"jak nie wiem to nie pisze - nie muszer pisac tam gdzie nie wiem - nikt mnie o to nie prosił"

 

w tej kupie 30stu jest kilka klas roznycgh kolumn wyznaczenie z nich pewnej grupy nie jest zadaniem karkolomym - w tej kyupie wybranie 1nych jest wrecz proste - bo tylko jedbne z nich sa uznanymi

 

a conajmniej 3-4 mozna wyrzucic na wstepioe jako szmelc - bo tak mowia chocby testy i opinie

 

kolejnie oddzielic te jktoere sa za drogie zeby nie przepłacic za szmelc i tak ktos kto włozył jakis wysuilek otrzymuje juz jakis punkt zaczepienia

 

najłatwioej powiedziec idz jedz wszystko odsłuchaj tylko ze to nierealne- takie gadanie jest bez sensu i lepiej nic nie gadac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

nie nie jest bez sensu - nic nie trzeba sa wsrod nich smieci i dobre

 

pisanie ze trzeba pojechac jest bez sensu

 

a jak sie nie wie to lepiej nic nie piosac zamiasty pisac bzdury

 

"jak nie wiem to nie pisze - nie muszer pisac tam gdzie nie wiem - nikt mnie o to nie prosił"

 

w tej kupie 30stu jest kilka klas roznycgh kolumn wyznaczenie z nich pewnej grupy nie jest zadaniem karkolomym - w tej kyupie wybranie 1nych jest wrecz proste - bo tylko jedbne z nich sa uznanymi

 

a conajmniej 3-4 mozna wyrzucic na wstepioe jako szmelc - bo tak mowia chocby testy i opinie

 

kolejnie oddzielic te jktoere sa za drogie zeby nie przepłacic za szmelc i tak ktos kto włozył jakis wysuilek otrzymuje juz jakis punkt zaczepienia

 

najłatwioej powiedziec idz jedz wszystko odsłuchaj tylko ze to nierealne- takie gadanie jest bez sensu i lepiej nic nie gadac

aha i Ty mu powiesz co jest dobre i złe. No to żal chłopa :), są tu tacy artyści na forum jak Ty, których lepiej omijać szerokim łukiem i w dyskusję nie wchodzić, bo to nawet nie dyskusja. Twoje odpowiedzi że "to bez sensu", "do dupy" bez proponowania czegoś konstrukywnego są słabe. Ciężko obiektywnie powiedzieć "to zła kolumna". Wg mnie Altusy są złe, ale jak on ich nie posłucha albo nie porówna to źle wybierze. Ja np nie mogę słuchać niczego marki CA, ale nie twierdzę, że CA jest złe. A jeśli on by wybrał coś z tego co Ty twierdzisz, że jest do bani?:), pytanie retoryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zadne pytanie retoryczne

brzmienie altusow mozna laczyc tylko z kolumnami odpowiedniego rozmiaru

 

to fizyka a nie retoryczbne

chce kupic altusy ale duzo lepsze kupuje duzo lepsze "altusy"

 

 

a nie mikro kolumienki

 

 

wielkie kolumny nie maja nic wspolnego z mikro

kef ls50 tez nie zasytapaia nigdy nikomu lBL l90 ani magnata 12

 

 

obojetnie jak wysoko w swojej klasie by nie stały - to sa rozne swiaty

wielbiciel jednego swiata nie przechodzi do drugiego - bo jednych brzydzi pierwszy swiat drugich drugi

 

mnie brzydzi swiat mikrusów - i nie zycze sobie bys "moim kolegom" ktorych tez brzydzi wpychał te gówno piardy jako zastepstwo pełnoprawne lub co gorsza twierdził ze lepsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

to nie jest zadne pytanie retoryczne

brzmienie altusow mozna laczyc tylko z kolumnami odpowiedniego rozmiaru

 

to fizyka a nie retoryczbne

chce kupic altusy ale duzo lepsze kupuje duzo lepsze "altusy"

 

 

a nie mikro kolumienki

 

 

wielkie kolumny nie maja nic wspolnego z mikro

kef ls50 tez nie zasytapaia nigdy nikomu lBL l90 ani magnata 12

 

 

obojetnie jak wysoko w swojej kllasie by nie stały - to sa rozne swiaty

wielbiciel jednego swiata nie przechodzi do drugiego - bo jednych brzydzi pierwszy swiat drugich drugi

 

mnie brzydzi swiat mikrusów - i nie zycze sobie bys "moim kolegom" ktorych tez brzydzi wpychał te gówno piardy jako zastepstwo pełnoprawne lub co gorsza twierdził ze lepsze

gościu - ja doradzam to co uważam za słuszne i się odczep, to własnie jest forum i Ty je zabijasz:). Słownictwo świadczy o Tobie i Twym poziomie, poziomce raczej:). Perorujesz jak guru, a się ośmieszasz. Tu każdy wie to co piszesz, ale widzę, że nie wiesz że są Wafle ,Paradigmy i inne takie i takie, więc wiadomo że dane Altusy trza porównywac z Paradigmami 11.7 a inne z Paradigm Studio. Naprawdę nie widzisz jak śmiesznie brzmisz, krytyka wszystkich wobec Ciebie niech da Ci do myślenia:). A moje propozycje dla innych forumowiczów zostaw w spokoju, nawet jeśli nie zgadzam się z poradą, by ktoś kupił Altusy. Ty poradziłeś mu swoje, ja swoje, bo to forum. Jak chcesz bym się "zamknął" to widać nie forum dla Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gosciu

 

to ty zabijasz roznorodnosc stawiajac wszystko na gówno piardy - wszyskto przestaje istniec przez takich jak "ty"

 

urabiasz rynbek i oczekiwania rynku - spłycasz oczekiwania

obnizasz standary zastepujac dawne gównianymi obecnymi

 

a mi zalezy by stare standard wróciły a nie były zastepowane nowymi marketingowymi

gownopiardami jako punktem odniesienia dla ideału

 

standard jaki wyznacza magnat all ribbon 12

nie ma NIC wspolnego ze standardem tannoya m2

 

drugi syf nie ma prawa zastapic pierwszego - choc uparcie jest pchany

nie rozumiem jak mozna sie było tak dac zmaipulowac aby syf przyjac za standard

 

standardy sa intensywnie zanizane by sprzedawac jako dobre coraz wiekszy badziew

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

nie gosciu

 

to ty zabijasz roznorodnosc stawiajac wszystko na gówno piardy - wszyskto przestaje istniec przez takich jak "ty"

 

urabiasz rynbek i oczekiwania rynku - spłycasz oczekiwania

 

obnizasz standary zastepujac sawne gównianymi obecnymi

 

a mi zalezy by stare standard wróciły a nie były zastepowane nowymi marketingowymi

gownopiardami jako punktem odniesienia dla ideału

dużo gówna w Twoich słowach, frustracja? Posłuchaj se Paradigmy 9.7 lub Dali Zensor 7, tudzież inne gównopiardy. mam i miałem takie w domu, niezłe te gównopiardy:). Ja się nie przejmuję tym co piszesz za bardzo, głodny jestem:), trza do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dotychczas to zachwalałes tannoya m2

 

 

nie podnos sie coraz wyzej :p

 

 

proponujesz juz zensor 7?

 

w dobra strone zmierzasz jak widac jednak pomaga na myslenie

 

tylko ze teraz masz nowy problem cena

 

ps

nie zadna frustracja ogólna tylko idioci wstawiajacy za wzór grania wszystkim badziwiaki

idioci mnie frustruja bo nie lubie kiedy marketing przejmuje kontrole nad oczekiwaniami

a idioci słuza jako "uzyteczny głupiec" marketingowi

marketing promuje syf a oni mu klaszcza - to jest frustrujace widziec jak manipulacja sie szerzy a usmiech z geby nie znika tak przyklejony do gazetki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

jak dotychczas to zachwalałes tannoya m2

 

 

nie podnos sie coraz wyzej :p

 

 

proponujesz juz zensor 7?

 

w dobra strone zmierzasz jak widac jednak pomaga na myslenie

 

tylko ze teraz masz nowy problem cena

 

ps

nie zadna frustracja ogólna tylko idioci wstawiajacy za wzór grania wszystkim badziwiaki

idioci mnie frustruja bo nie lubie kiedy marketing przejmuje kontrole nad oczekiwaniami

a idioci słuza jako "uzyteczny głupiec" marketingowi

marketing promuje syf a oni mu klaszcza - to jest frustrujace widziec jak manipulacja sie szerzy a usmiech z geby nie znika tak przyklejony do gazetki

plączesz, ja nie jestem tannoyowcem (choć to jedna z lepszych propo z listy) i tak, Dali Z7 za kilka lat będzie za 700, teraz jest Concept 6:), czy ja gdzieś proponuję by KUPIŁ Z7, czy posłuchał? Nie wiedziałem, że na forum są osoby z trudnościami w czytaniu;p;p;p. Widziałeś moje wklejki? Chyba nie, ja polecam Dali Concept 6 lub t JBL-ki, a camilios wybierze co sam uzna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.