Skocz do zawartości
IGNORED

Laser Kss240a


grzegorzk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy kupował ktoś może laser u tego użytkownika ?

 

http://allegro.pl/laser-kss-240a-kss240a-kss-240a-duza-fotodioda-i4125916446.html

 

W impelu gdzie raczej towar jest zawsze ok można kupić takowy laser za 280 zł oczywiście mówimy o oryginalnym. Tutaj na aukcji jest do kupienia za 180 zł więc trochę korci tylko boję się że to też nie do końca jest oryginał. Kupiłem zamiennik i dopiero po zakupię przeczytałem info że zamienniki w 100% działają tylko ze sprzętem sony no i w moim denonie lubi przeskakiwać od czasu do czasu. Więc może ktoś z was kupował ten laser u tego użytkownika ? jakieś opinię ? Laser chcę kupić do denona rcd 100 więc jak na taki sprzęt zakup takiego lasera to prawie koszt całego amplitunera, ale po to kupiłem combo żeby mieć wszystko w jednym choć w tym wypadku taniej by mi wyszło zakup odr=dzielnego odtwarzacza który będzie tańszy od tego lasera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zamiennik też może działać prawidłowo tylko trzeba go umiejętnie zamontować ?

Nie tylko może, ale powinien. Ja mam wiedzę z sieci, możesz ją w taki sam sposób zdobyć. Ktoś gdzieś przekonywał, że wszystkie nowe lasery Sony to już Chińskie zamienniki. W sklepie internetowym zapytałem, jaka jest różnica pomiędzy tym samym laserem za 25zł i 55zł. Odpowiedzieli, że ten za 55 był sprawdzony, a ten za 25 nie... Kuriozalne, wiem. Jeśli chodzi o techniczne kwestie montażu, są one ważne ze względu na zworkę, którą trzeba usunąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie spotkałem się z opinią, że laser zamienny dokładnie mowa o kss240a jest kompatybilny tylko z sony a z resztą mogą występować problemy. Z drugiej strony tak jak mówisz laser zamienny powinien być mimo wszystko kompatybilny w 100% ze wszystkimi odtwarzaczami z tym układem. Tyle że powinien być po prostu gorszy jakościowo i zamiast hulać 10 lat to stosunkowo krócej. Może mi się trafił jakiś gorszy egzemplarz ale Pan co mi montował ten zamiennik na próbę włożył właśnie oryginalny laser (na pewno oryginalny bo ma kilka sztuk na stanie z czasów gdy można było je dostać bez problemu) i wszystko działało jak należy). Drugi raz boję się kupować zamiennika bo nie chcę sobie robić niepotrzebnych kosztów. A przy tym nie wiem czy jest sens coś grzebać bo myślę że zamontowany jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to że trzeba szukac odtwarzaczy z kss240a na dawce ? tylko też ryzyk fizyk jest bo nie wiadomo ile pogra

 

No i jak już szukać tego dawcy to tylko denona ? bo przykładowo kupując sonego to w sonym może być zamiennik który w sonym cyka bez problemu a w denonie już jest problem to chyba lepiej szukac denona żeby nie kupić odtwarzacza z zamiennikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zamiennik wstawiał mi gość z serwisu sonego. Mówił mi że zamienniki w denonach źle pracują i tylko w sonym zamiennik działa prawidłowo tak mi powiedział i taka informacja jest na impelu. No ale poszukam w necie może ktoś coś wykombinował że zamiennik działa ok w denonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy kupował ktoś może laser u tego użytkownika ?

 

http://allegro.pl/laser-kss-240a-kss240a-kss-240a-duza-fotodioda-i4125916446.html

 

W impelu gdzie raczej towar jest zawsze ok można kupić takowy laser za 280 zł oczywiście mówimy o oryginalnym. Tutaj na aukcji jest do kupienia za 180 zł więc trochę korci tylko boję się że to też nie do końca jest oryginał. Kupiłem zamiennik i dopiero po zakupię przeczytałem info że zamienniki w 100% działają tylko ze sprzętem sony no i w moim denonie lubi przeskakiwać od czasu do czasu. Więc może ktoś z was kupował ten laser u tego użytkownika ? jakieś opinię ? Laser chcę kupić do denona rcd 100 więc jak na taki sprzęt zakup takiego lasera to prawie koszt całego amplitunera, ale po to kupiłem combo żeby mieć wszystko w jednym choć w tym wypadku taniej by mi wyszło zakup odr=dzielnego odtwarzacza który będzie tańszy od tego lasera.

 

Mam CD Sony na laserze KSS240A, który chcę oddać za darmo. Laser sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.