Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator DSD DAC


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Tu nawet nie chodzi o komentarze po odsluchu. Tu chodzi o to aby nie robic we wlasne gniazdo. Ale ciemna masa tego nie rozumie. Francuzi szanuja i kupuja francuski sprzet, w niemczech niemiecki, we wloszech wloski, w angli anglieski, a w Polsce? Jakos naturalnie ludzie szukaja haka na polskiego producenta. Zazdrosc, zawisc, ignorancja, sam nie wiem jak to nazwac. No ale nie odkrywam niczego nowego. Czlowiek ma tylko nadzieje ze to sie z czasem zmieni i spoleczesnstwo bedzie z czasem bardziej swiadome szerszej ekonomii... ale nieeee, rok w rok to samo. A pozniej placz ze obce marki zalewaja nasz rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość damboo

(Konto usunięte)

Przepraszam, mnie się czepiasz?

Mam zestaw kolumn od polskiego producenta, dwa polskie DAC-i, wzmacniacz słuchawkowy też z Polski.

To akurat uczciwie wykonane i uczciwie wycenione urządzenia.

W odróżnieniu od nowoczesnego seniczyzmu o jakim wiele można tu i wielu innych miejscach na tym forum poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci powiedziały by:Żaall.

To,że jest ręcznie zrobione w Polsce to musi być w moim domu.I zestaw pożarniczy w komplecie.

Wyprodukowane????????????????????????

Żaall.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Przepraszam, mnie się czepiasz?

 

Nie tylko ciebie, ale kwalifikujesz sie takimi postami. Nie sprawdzisz i wrzucasz cos co nie jest aktualne. Ciagle ten sam ogrzewany kotlet. Nie masz nic sensownego do powiedzienia co pomoze innym, to nie pisz nic. To nie jest forum pudelka tylko o sprzecie audio i duzo ludzi tylko czyta chcac sie cos dowiedziec.

 

Moje dzieci powiedziały by:Żaall.

 

Pare Pana postow juz przeczytalem i rozumiem ze nie mamy o czym dyskutowac. Gryze sie w jezyk ze cos w ogole napisalem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to aby nie robic we wlasne gniazdo. Ale ciemna masa tego nie rozumie. Francuzi szanuja i kupuja francuski sprzet, w niemczech niemiecki, we wloszech wloski, w angli anglieski, a w Polsce?

 

Mam już trzeci DAC Lampizatora, i nie uważam aby z tego powodu że jest polski, należy mu dawać jakąkolwiek taryfę ulgową. To jest produkt jak każdy inny i musi się obronić na rynku sam.

 

Lampi nie jest tak dobrze wykonany jak różne dCSy i Levinsony, i wiele rzeczy można by w nim zrobić lepiej (aczkolwiek trudno również nie docenić ogromnego postępu w tym zakresie jaki dokonał się na przestrzeni ostatnich lat; nawet urządzenie sprzed roku i produkowane obecnie, to 'dwie różne pary kaloszy'). Tego nikt nie kwestionuje i dlatego tym bardziej dziwi mnie międlenie tej sprawy tysiąckroć, a wrzucanie po raz n-ty zdjęć jakiś wersji DIY sprzed 5 lat uważam za przejaw zwykłej złośliwości.

 

Ludzie, którzy kupują Lampizatory przymykają oko na te pewne niedociągnięcia estetyczne, z jednego prostego powodu - to gra !

 

Większość osób która zdecydowała się na Lapizatora, ma już za sobą różne Wadie, Levinsony, Krelle, dCSy, itd - i mówiąc dosadnie - ma już w dupie wygląd. Ani już mieli cukierki, nacieszyli się audiofilską biżuterią, 10.000 nacisnęli przycisk Open/Close w swoim Accuphase przeżywając za każdym razem orgazm, a teraz szukają już tylko dźwięku. Co bowiem z tego, że coś wygląda super, jak nie gra tak dobrze ?

 

Oczywiście, gdyby nagle na rynku pojawiła się firma, która za te same pieniądze zaoferowałaby DACa który gra równie dobrze, a jest przy tym lepiej wykonany, to Lampizator poszedłby z torbami. Ja obecnie takiego urządzenia jednak nie znam. Lampizator to dla mnie aktualnie niekwestionowany 'Król DSD'.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszycie kopie o rzeczy nie mające znaczenia, jaki jest koń każdy widzi, technika hi end jest porzucona przez poważnych graczy, pozostawiona samopas na pastwę samozwańczych guru, garażowiczów, wszelkiej maści informatyków i elektroników, którzy z zacięciem godnym lepszej sprawy realizują na tym polu swoje wizje.

Jednym to odpowiada innym nie, z braku laku jednak wybiera się kit.

Gdyby istniał tu rynek o wartości godnej schylenia się po owoce, żaden Lamizator czy Amator Muzyki, nie miałby niczego do powiedzenia, poszedłby z torbami, lub obsługiwał klientów z kilku ulic dookoła własnego sklepu, w najlepszym wypadku.

Osoby konstruujące urządzenia tu prezentowane, nie mają zielonego pojęcia na temat hi end audio, chcą tylko jakoś żyć, co jest zrozumiałe, nie można czynić im z tego powodu zarzutu, jak również z tego że rynek przyjmuje ich produkty z danym efektem.

Osobnym zagadnieniem lecz głębszym jest konstatacja faktu, że 36mln naród nie potrafi wytworzyć produktu audio na przyzwoitym poziomie, to jest żenujące i jest jedynym poważnym zagadnieniem, które warte jest rozpatrzenia wraz z wszystkimi tego stanu rzeczy przyczynami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele Lampizatorow mają Wadie Levinsona DCSa i Trinity za sobą - a to dopiero jajca na całego. Uśmiałem się do łez. Szczyt absurdu został przekroczony. Monty Python wysiada - nie ma szans. A brzmienie w pokoju Lampizatora na ostatnim Audio Show to był nomen omen szoł co się zowie. Masakra muzyki piłą mechaniczną i paździerzem.

747 pierwszy Twój wpis pod którym mogę się podpisać. Dla mnie Lampizator to guru ale nie w audio tylko w ekonomi. Sprzedawać takie urządzenia za pierdylion zlotych to godna pozazdroszczenia umiejętność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

A brzmienie w pokoju Lampizatora na ostatnim Audio Show to był nomen omen szoł co się zowie. Masakra muzyki piłą mechaniczną i paździerzem.

 

IMO gralo lepiej niz wieszosc pokojow na wrzesniowym audioshow na wyspach. Sugerowanie sie takimi imprezami to totalna pomylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

IMO gralo lepiej niz wieszosc pokojow na wrzesniowym audioshow na wyspach. Sugerowanie sie takimi imprezami to totalna pomylka.

byliśmy zapewne na innym Audio Show. Ja rok temu w listopadzie w Warszawie. A Ty nie wiem gdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy kupują Lampizatory przymykają oko na te pewne niedociągnięcia estetyczne, z jednego prostego powodu - to gra !

 

 

Nie ma co wiecej pisac, jak ktos tego nie rozumie, niech lepiej sobie kupi inny sprzet i nie zatruwa nam zycia.

Jakosc montazu i kwestia bezpieczenstwa tez sa oczywisci istotne, jak kogos one w lampim bola, to go nie kupi.

Wybor na rynku jest duzy, jak nie dsd z lampiego to z jakiego innego daka ? prosze o typy osoby, ktore czegos sluchaly i maja wlasne doswiadczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mnie się czepiasz?

Mam zestaw kolumn od polskiego producenta, dwa polskie DAC-i, wzmacniacz słuchawkowy też z Polski.

To akurat uczciwie wykonane i uczciwie wycenione urządzenia.

W odróżnieniu od nowoczesnego seniczyzmu o jakim wiele można tu i wielu innych miejscach na tym forum poczytać.

Tez uwazam , ze sa polskie sprzety warte uwagi. Pojdzie kolega krok dalej i ujawni swoj zestaw ,np w zakladce o mnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spłodzielnoa Inwalidów ,,NiEzreczność" w wersji ekonomicznej kontra reszta świata.

Czy moze kolega jasniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób która zdecydowała się na Lapizatora, ma już za sobą różne Wadie, Levinsony, Krelle, dCSy, itd - i mówiąc dosadnie - ma już w dupie wygląd. Ani już mieli cukierki, nacieszyli się audiofilską biżuterią, 10.000 nacisnęli przycisk Open/Close w swoim Accuphase przeżywając za każdym razem orgazm, a teraz szukają już tylko dźwięku. Co bowiem z tego, że coś wygląda super, jak nie gra tak dobrze ?

 

Elberoth uważam ,że takimi wpisami działasz raczej na szkodę tego producenta (Lampizatora) oraz również swoją.

Mam nadzieję ,że tego forum nie czytają wystawcy na AS tych wszystkich Wadii , DCS-ów , Levinsonów i innych popierdółek.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747

 

Arton, moja propozycja jest następująca, choć raz nie atakujmy 747 za wypowiedź, nie żebym nie potrafił się obronić lecz na litość boską, nie jest tu przedstawiony, czy w pokrewnych tematach, produkt który proponuje moja skromna osoba, lecz jednak ktoś inny, warto to zauważyć.

Moja rozwinięta odpowiedź stworzyłaby tylko kolejną niczym nie ograniczoną przestrzeń do polemik przypadkowych w większości osób, na przypadkowe tematy, zostawmy to, z mojej strony przyjmij, że nigdy nie zaproponowałbym tak skonstruowanych urządzeń nikomu, jest to po części odpowiedź na Twoje zapytanie do mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>747

Wypowiedzi na tak ogólnym poziomie nie wnoszą żadnych konkretów. By nie zaliczać ich do poezji pisanej a miały wartość techniczną muszą być oparte o takież fakty. Stąd moje pytanie o konkrety? Rozumiem, że zero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze kolega jasniej?

Naturalnie.Jestem estetą w granicach rozsądku i nie odpowiada mi jakość wykonania,użytych materiałów i podzespołów.Przypominający prototyp,a posiadających stałą cenę katalogową nie uwzględniającą kosztów przesyłki zwrotnej w celu przeprowadzenia aktualizacji do wersji teraźniejszej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad ta opinia o stalej cenie katalogowej? Doszedl kolega do negocjacji cenowych z producentem czy opiera sad na domniemaniach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad ta opinia o stalej cenie katalogowej? Doszedl kolega do negocjacji cenowych z producentem czy opiera sad na domniemaniach?

Na cenniku ze strony internetowej.I nie ma tam nic napisane,że cóś można urwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam kolege do zapoznania sie z tym watkiem, czytanie ma wielka przyszlosc:)

Producent oferowal minus30 pierwszym trzem klientom dsd dac na haslo, wlasnie jakie?

Taki quiz na znajomosc watku:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam kolege do zapoznania sie z tym watkiem, czytanie ma wielka przyszlosc:)

Producent oferowal minus30 pierwszym trzem klientom dsd dac na haslo, wlasnie jakie?

Taki quiz na znajomosc watku:)

A poprawne wykonanie i jakość 30% lepszą też można negocjować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to sie bierze albo nie. Musu nie ma, kupuja tylko Ci co chca, taka kurna wolnosc mamy, da kolega wiare ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to sie bierze albo nie. Musu nie ma, kupuja tylko Ci co chca, taka kurna wolnosc mamy, da kolega wiare ?

Po raz kolejny nie odpowiedziałeś mi na pytanie.Robisz mi tu Słomczyn do targowania i koło fortuny z quiz-ami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.