Skocz do zawartości
IGNORED

Mini wieża 2000-2500 zł


JankoMuzykant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, brakuje mi muzyki w pokoju, więc postanowiłem coś w nim upchać :)

 

Pokój ma 16m2 stąd wybór padł na mini wieżę. Zdaję sobie sprawę że nie ma co liczyć na "fajerwerki" w takim pokoju i z takim zestawem, ale postaram się chociaż o prawidłowe ustawienie, czyli monitorki na standach w miarę oddalone od ściany.

 

Preferuję ciepłe, analogowe brzmienie. Muzyki słucham różnej, więc nie będę wymieniał gatunków.

 

I teraz pytania: jaka mini wieża by się nadała w podanym przedziale cenowym?

 

Myślałem też o drugim wariancie: czyli złożyć jakiś mini zestaw stereo (mini, ponieważ mam mało miejsca na szafce na której byłby ustawiony sprzęt, dlatego wieża wydaje mi się dobrym rozwiązaniem). Ale może możecie doradzić jakiś niewielkich gabarytów zestaw: wzmacniacz plus odtwarzacz CD i monitorki. Czy zagrałby lepiej niż wieża? (zestaw mógłby być używany)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

mini wzmacniacz nad, mini cd marantz z allegro, mini Dali Concept / Paradigm / B&W / Klipsch / Focal / Monitor Audio / Indiana Line. Nad za 500 zł, cd za 200, za 1.300 zł kupisz naprawdę niezłe kolumny - monitory. Jak się uprzesz na stratę kasy na miniwieżę to szukaj Yamah Pianocraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini wzmacniacz nad, mini cd marantz z allegro, mini Dali Concept / Paradigm / B&W / Klipsch / Focal / Monitor Audio / Indiana Line. Nad za 500 zł, cd za 200, za 1.300 zł kupisz naprawdę niezłe kolumny - monitory. Jak się uprzesz na stratę kasy na miniwieżę to szukaj Yamah Pianocraft

 

Dziękuję za sugestie, też bym trzymał się tego rozwiązania, tyle że problemem jest miejsce na komodzie, gdzie jest dość wąsko, dla zobrazowania zrobiłem uproszczony obrazek:

 

fclkbl.jpg

 

Nad i Marantz są dość szerokie, potrzebowałbym gabarytowo wzmacniacz i odtwarzacz rozmiarami zbliżony hmmm do Cyrusa? Na aukcji widzę Cyrus II i 6vs2 czy to dobre klocki? i jaki do tego odtwarzacz dobrać? Budżet mogę oczywiście trochę nagiąć, jeśli różnica w dźwięku będzie tego warta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem najlepszm dla Ciebie rozwiązaniem będzie zestaw mini Denon DRA-DCD-F109 z kolumnami Monitor Audio MR2, QAcoustics QA2020i lub polską konstrukcją Pylon Audio Pearl Monitor.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porówniania. W przypadku pytań lub oferty finansowej służę pomicą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem najlepszm dla Ciebie rozwiązaniem będzie zestaw mini Denon DRA-DCD-F109 z kolumnami Monitor Audio MR2, QAcoustics QA2020i lub polską konstrukcją Pylon Audio Pearl Monitor.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porówniania. W przypadku pytań lub oferty finansowej służę pomicą.

 

Dodam to też do jednej z opcji, dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Dziękuję za sugestie, też bym trzymał się tego rozwiązania, tyle że problemem jest miejsce na komodzie, gdzie jest dość wąsko, dla zobrazowania zrobiłem uproszczony obrazek:

 

fclkbl.jpg

 

Nad i Marantz są dość szerokie, potrzebowałbym gabarytowo wzmacniacz i odtwarzacz rozmiarami zbliżony hmmm do Cyrusa? Na aukcji widzę Cyrus II i 6vs2 czy to dobre klocki? i jaki do tego odtwarzacz dobrać? Budżet mogę oczywiście trochę nagiąć, jeśli różnica w dźwięku będzie tego warta

Cyrus to dobry sprzęt, ale czy Tobie podpasuje niewiadomo. Planeta dźwięku - zapytaj o wzmaki Rega, małe, bardzo dobre i chyba koło tej ceny krążą. Moze dadzą Ci promocję razem z kolumnami. Pamiętaj - 20% możesz znegocjować, a to już gra niebo lepiej od miniwież, nawet jak kupisz jakieś używane kolumny na allegro http://planetadzwieku.com/rega-brio-r-2-lata-gwarancji-salon-w-wa-negocjuj-cene.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.