Skocz do zawartości
IGNORED

RCM Bonasus - ile wart? czy wart? co z czym? opinie?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem kiedyś że to sensowny piecyk lampowy, zresztą miałem phono RCMu, wiem, że potrafią dobrze. A jak jest z Bonasusem - z czym dobrze gra? czy gra? czego się obawiać? zady i walety? ;)

 

Ciężko ocenić cenę rynkową second hand - przez ostatnich kilkanaście miesięcy widać, że cena second hand łazi ok 10tys?

 

Jak to brzmi na tle np Lebena? AudioNote? Kondo? Czy też to zupełnie inna szkoła brzmienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś że to sensowny piecyk lampowy, zresztą miałem phono RCMu, wiem, że potrafią dobrze. A jak jest z Bonasusem - z czym dobrze gra? czy gra? czego się obawiać? zady i walety? ;)

 

Ciężko ocenić cenę rynkową second hand - przez ostatnich kilkanaście miesięcy widać, że cena second hand łazi ok 10tys?

 

Jak to brzmi na tle np Lebena? AudioNote? Kondo? Czy też to zupełnie inna szkoła brzmienia?

 

 

RCM, to mocno przereklamowana spraw. Phono RCM - ostre i nachalne. Poza dużymi możliwościami regulacji nie ma w nim nic dobrego.

 

Jak Bonasus brzmi na tle Lebena, AudioNote, Kondo ? Pomyśl - to tak jak chciałbyś porównywać Dacie Logan z Mercedesem E-Classe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat phono miałem - trochę dźwięk "na sterydach" czasami, ale nie napisałbym, że beznadzieja, bez przesady.... opinia "nie ma w nim nic dobrego" też do zbyt rozbudowanych nie należy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kiedyś u dealera w USA 12999 USD..............gdy to zobaczyłem na audiogonie,to.myślałem,że trafiłem do sklepu dla idiotów)

To jest słabiutki wzmacniaczyk-gdy gałka głośności jest na godz 15 gra bardzo cicho i niemrawo,a na 18 jest koniec wzmocnienia -to jest lipa.

Poza tym ciężar dość duży-ma dużo żelaza w obudowie,a gra nijako bez jajca i barwy-jako ciekawostka to i owszem.

Do kupienia dla siebie-odradzam,mimo,że to produkt krajowy.

Zobaczymy ile gzasu będzie wisiał teraz na alle za 10000 pln?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

To jest słabiutki wzmacniaczyk-gdy gałka głośności jest na godz 15 gra bardzo cicho i niemrawo,a na 18 jest koniec wzmocnienia -to jest lipa.

 

Pewnie to zależy od kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil - a co dla ciebie jest dobrym wzmakiem lampwym? podasz jakeiś przykłądy? chciałbym wiedzieć na tle czego oceniasz tego RCMa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest słabiutki wzmacniaczyk-gdy gałka głośności jest na godz 15 gra bardzo cicho i niemrawo,a na 18 jest koniec wzmocnienia -to jest lipa.

 

Mam zdecydowanie odmienną opinię. Na 11-tej jest głośno i żwawo w 25m2 , choć paczki mają tylko 86 dB. Gra energicznie i fajną barwą już przy małych poziomach głosności. Warto zmienić lampy na coś ciekawszego niż zestaw firmowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.