Skocz do zawartości
IGNORED

Audiobyte Black Dragon DAC


qqq88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość numik

(Konto usunięte)

Sam sluchalem z laptopa ale od kąd kupiłem transport CD , wyjąłem w ogóle z przetwornika kabel USB. Jak próbowałem słuchać plików z PC to w ogóle nie było zaangażowania, gorsza przestrzenność, muzykalność, wybrzmienia, dynamika, faktura basu, blask góry, barwa dźwięku itd itd. można powiedzieć, że wszystko było gorsze.

no przy poziomie transportu za 15.000 to pewnie inny świat w ogóle, wiadomo - nie każdy taki może mieć. Przy transporcie cd z nieco niższej półki, plikach flac, gęstych plikach, jriverze/jplay to już nie jest takie oczywiste.

Do tego finanse. Dzięki Tidalowi poznałem około 300-400 płyt, które chciałbym mieć. Łącznie z dobrym transportem i kablem coax to jakieś 30 tys. zł, z używanym nieco ponad 20 tys. zł.

 

Singxer SU-1+kabel hdmi to 2.000 zł (a to już świetny konwerter) i dopóki nie posłucha się np. Twojej konfiguracji jest się w 7 niebie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.