Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz pod kolumny Audio Physic Tempo?


Smoothy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów i Wszystkiego Naj z Okazji Nowego Roku!

to mój pierwszy post - być może ktoś pomoże - czytanie ofert w necie z pewnością nie zatąpi Waszego doświadczenia ;-)

Chcę skompletować zestaw stereo, który ma dobrze współpracować z kolumnami Audio Physic Tempo (stary model - bez głośnika z boku, 4 omy, 20-180W)

Poszukuję wzmacniacza stereo + odtwarzacz sieciowy DAC (zależy mi na podpinaniu różnych źródeł) + do tego kable (słucham różnorodnej muzyki z przewagą rocka, czasami smooth jazz a na imprezie to i disco poleci ;-)

Budżet to 5 do max. 6 tys zł

Pokój ok 40m2

Sprzęt nie musi być nowy jeśli można trafić okazję pt. lepsza półka za mniejszą kasę.

Pozdrawiam

Tomek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli lubisz otwarty, dynamiczny dźwięk, to zdecydowanie namawiam na wzmacniacz Hegel H80, który poza bardzo dobrymi walorami brzmieniowymi, ma wbudowany dobry przetwornik ze wszystkimi rodzajami wejść.

Drugą opcją jest hybryda lampowa Vincent SV-227, w tym jednak przypadku nie mamy przetwornika, natomiast w zamian lepsze wypełnienie w środku pasma i lepszą spójność, plastyczność.

Bardzo dobrym wyborem będzie także integra Roksan Kandy K3, do której dołoźymy dobry przetwornik (moźe coś z oferty Audio-gd).

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Jeszcze jedna rzecz. Czy Tempo VI było w okleinie klonowej lub bukowej? Sklepy informują mnie, że mają tylko dąb lub wiśnię, a inne jasne drewna nie były i nie są dostępne.

Mam możliwość nabycia klonowych Scorpio I. Czy nie będą za duże do pokoju 20m2, dość skromnie umeblowanego. Lubię duży, masywny i głęboki bas, mogę przytkać bass refleksy, mam możliwość odstawienia od. 1m od bocznej i tylnej ściany, ale czy nie będą dudnić? Wzmak Lyngdorf SDAI-2175, CD-1 Lyngdorf, kable głośnikowe Nordost Gold, łączówka Wireworld Eclipse XLR. Klasyka, jazz, rock. Bardzo proszę o opinię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.