Skocz do zawartości
IGNORED

pro logic2


gregin

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas sluchania muzyki na kinie domowym przy ustawieniu pro ligica2 dla muzyki. Siedze na kanapie przy tylniej scianie pokoju, kolumny sa ustawione standardowo jak w kinie. Muzyka wydobywajaca sie z tylnich glosnikow surround jest bardzo cicha w porownaniu z przednimi, czasami nic nie slychac.

Czy to jest normalne i czy tak ma byc???????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam podobny problem - posiadam Sony str db-790 + zestaw infinity alpha HCS , tyle ze doszedłem do tego,że mozna (przynajmniej u mnie w ampli) regulowac glosnosc głośnika centralnego i tylnych.Ale dalej nie wiem czy to normalne.

Natomiast mam jeszcze inny problem, mianowicie przy odtwarzaniu DVD musze moj amplituner sporo rozkrecic zebym wszystko wyraznie slyszal tzn do zalozmy -50 db , a przy odtwarzaniu stereo wystarczy -70 db zeby byl ten sam poziom glosnosci.

Czy to ma tak być ?

 

PS.przepraszam za skorzystanie z tego wpisu ale problem wydaje sie byc podobny

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest to normalne ze w stereo i KD na tym samym poziomie głośności np: -50db stereo wali w kosmos ze wgledu na obiążenie 2 kolumn a wiadomo ze wydajnosc mocy spada przy wiekszej liczbie głośników

nie wiem jak u was ale u mnie w Yamaszce 640 w pro logic II w jego menu moge rozciągnąć dźwięk z przodu pomiedzy lewym i prawym kanałem w kierunku centralnego i uzyskuje większą dynamike w przodach.

a co do głosnosci poszczególnych kolumn to kwestia gustu i wydajnosci systemu

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.