Skocz do zawartości
IGNORED

[Yamaha CD-300N] Problem z... płytą


wms

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie. Mam taki problem: posiadam od kilku miesięcy playerka jak w temacie i niby wszystko gra (przesłuchałem na nim niewiele, bo coś koło 20 płyt), ale wczoraj kupiłem nową płytę Marka Knopflera (Tracker) i... lipa. Wyświetla się jedynie komunikat NO DISC. Trochę mnie to zdziwiło, tym bardziej, że płyta działa na PC i nawet w starym samochodowym Alpine. No ale cóż - poszedłem z paragonem żeby płytę wymienić na inną, wróciłem teraz do domu z zafoliowanym egzemplarzem i niestety, tej również nie widzi. W czym myślicie jest problem? Pisać do serwisu, czy gdzieś indziej o pomocy? Czy może niektóre płyty "tak mają"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko standardowa formułka o prawach autorskich. Pomyłka w tytule, nie wiem jak to pisałem, ale player to Yamaha CD-N301. Zanim ktoś zapyta, firmware zaktualizowany, ustawienia fabryczne przywrócone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Truckera od kilku dni . Chodzi na playerze CD/CACD , 2 typach BD , mini w sypialni oraz lapku ( o strasznie upierdliwym napędzie )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.