Skocz do zawartości
IGNORED

Audyssey EQ vs. AccuEQ


KANSAS

Rekomendowane odpowiedzi

No ale poczekajmy na rz830

 

7.1.4

Nowa Kalibracja.

 

Moze to byc avr ktory zgarnie tytul najlepszego amplitunera.

Pożyjemy zobaczymy tak samo ja najlepsza marże na Onkyo ma branża w PL i jest tak polecana.Jakis czas temu jeden użytkowników tu pisał że nawet złą odległość jak się nie mylę lewej kolumny i suba ustawiała kalibracji i subem też miał problem. Z innego forum kolega miał jak tu pisał Rz1100 kupił suby SVS i dupa sprzedał onkyo i kupił Arcama

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autokalibracja w Onkyo jest bardzo słaba, ale za to Onkyo oferuje system wbudowanych PEQ, które są umożliwiają ręczną kalibrację bez konieczności zakupu zewnętrznego DSP.

 

Ale ja to wiem że posiada EQ dlatego piszę czy jest jakiś zewnętrzny system który by mi pomógł poprawić to co zepsuła kalibracja onkyo, ale przecież nie zrobię tego na OKO suwak tu suwak tam wiem że mogę tak tylko nie o to raczej chodzi... wolał bym bardziej pro...

 

Ja ogólnie jestem zadowolony z rz810 tylko psuje mi centralny i wiem że może być i niebo lepiej.

 

ps

Fakt sub też nie bardzo ustawia ręcznie trzeba kombinować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
czy jest jakiś zewnętrzny system który by mi pomógł poprawić to co zepsuła kalibracja onkyo,

Naprawianie błędów autokalibracji przy pomocy PEQ nie ma sensu. Zdecydowanie lepiej od razu zrobić ręczną kalibrację przy pomocy wbudowanych w ampli filtrów. Jeżeli wolisz rozwiązanie pro, to z pewnością jest w PL kilku ludzi, którzy mogą ci taką kalibrację zrobić, a przy okazji doradzić najlepszą konfigurację systemu (ja znam 3). Pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.