Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo CP-1050 czy wart uwagi?


blackwhite

Rekomendowane odpowiedzi

Onkyo CP-1050, czy wart uwagi? Oczywiście z dobrze dobraną wkładką. Chodzi mi o początek przygody z winylem i nie stać mnie na zakup gramofonu Linna.

Do tego dodatkowe pytanie, jaka wkładka do 1500zł jest warta uwagi, do muzyki klasycznej?

Znalazł ktoś info, ile waży talerz tego gramofonu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo CP-1050, czy wart uwagi? Oczywiście z dobrze dobraną wkładką. Chodzi mi o początek przygody z winylem i nie stać mnie na zakup gramofonu Linna.

Do tego dodatkowe pytanie, jaka wkładka do 1500zł jest warta uwagi, do muzyki klasycznej?

Znalazł ktoś info, ile waży talerz tego gramofonu?

 

W tym budżecie proponuje gramofon Pro-Ject Debut Esprite z wkkłakdą Ortofon 2M Red. Napęd paskowy, węglowe ramię i akrylowy talerz to atututy tego gramofonu mająće wpływ na brzmienie. Polecam zakup przez

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

tak naprawdę CP-1050 dopiero wchodzi do sprzedaży, pierwsze wrażenia są pozytywne, chociaż podobnie jak we wpisie powyżej, sugerowałbym gramofon marki, która specjalizuje się w analogu, ma duże doświadczenie. Przykładem może być wspomniany Pro-Ject lub Rega. Jeśli chcesz zbudować dobry system analogowy, bardzo duże znaczenie ma także odpowiedni przedwzmacniacz gramofonowy. Jeśli miałbym doradzić rozkład środków, wybrałbym gramofon Pro-Ject debut Carbon Esprit, natomiast doposażyłbym nawet w trochę tańszą wkładkę, kwotę pozostała przeznaczając na dobry pre-amp.

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszym salonem i rozmowę z Rafałem Golec, który jest specjalistą w temacie analogu, Rafał na pewno doradzi odpowiednią konfigurację. Oczywiście jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na prezentacje i odsłuchy systemów analogowych.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.