Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz CD 6005 vs Pioneer PD 50


Adam 38

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Czyli transporty mają inne ;)

 

http://www.audiostereo.pl/pioneer-pd-50_109004.html/page__st__120

 

Tak inne, ale jak mozna przeczytac w temacie z linku powyżej nie tylko mój Pioneer PD 10 zaczął przeskakiwac płyty ale i Pioneer PD 50 kolegi Kawosz miał ta samą usterkę. Więc to ewidentna wina fachowców z Oriona przypuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak inne, ale jak mozna przeczytac w temacie z linku powyżej nie tylko mój Pioneer PD 10 zaczął przeskakiwac płyty ale i Pioneer PD 50 kolegi Kawosz miał ta samą usterkę. Więc to ewidentna wina fachowców z Oriona przypuszczam :)

Ile osób kupuje powiedzmy NAIMa za 8000zł a ile CD za 800 czy 1700zł do tego dostępne w wielu marketach i często na dogodne raty ?

Wszędzie zdarzają się buble a jak coś sprzedaje się w tysiącach sztuk więc rozżalonych klientów będzie " więcej "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Wszędzie zdarzają się buble a jak coś sprzedaje się w tysiącach sztuk więc rozżalonych klientów będzie " więcej "

 

Yamahę cd s 700 tez zdaje sie kupiło pare osób na forum w tym ja. Jednak przez 4 lata uzytkowania (pózniej sprzedałem) nie było z nia kłopotów. Nowa linia Pioneera pokazuje że lepiej zrobic solidniej i dac wyzszą cenę niz zrobic badziewie i sprzedawac tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahę cd s 700 tez zdaje sie kupiło pare osób na forum w tym ja. Jednak przez 4 lata uzytkowania (pózniej sprzedałem) nie było z nia kłopotów. Nowa linia Pioneera pokazuje że lepiej zrobic solidniej i dac wyzszą cenę niz zrobic badziewie i sprzedawac tanio

Był szum z awaryjnością Pioneerów i jak widzę niezadowolonych osób jakoś nie przybywa a te kilka sztuk o niczym jeszcze nie świadczy .

Nie uważam że to jest badziewie a byś się zdziwił ile sam miałem awaryjnych i nowych klocków za wielokrotność ceny tego Pioneera .

Nie ma co tego dalej ciągnąć . Elektronika jest coraz gorsza i coraz bardziej awaryjna i tego się nie zmieni a to na co trafimy będzie zależeć od szczęścia .

Sam mam leciwe odtwarzacze i uważam że przeżyją one to co jeszcze nie wyszło z fabryk a " zmuszony " do zakupu nowego wzmacniacza wybrałem ten złożony w Japonii mając nadzieję że tam jeszcze trzymają poziom .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.