Jump to content
IGNORED

Winyle na Amazonie


KoRnik
 Share

Recommended Posts

Cały czas kupuję w coś w Amazonie, więc możesz śmiało tam walić. Pamiętaj tylko, żeby nie przekroczyć w zamówieniu wartości 70 USD (łącznie z transportem), bo Ci dowalą cło i VAT. Poza tym spórz w wątek 1191. Jeśli chodzi o winyle to lepszy pod względem wielkości oferty jest angielski amazon.co.uk, tylko że ceny są wyższe niż w Stanach.

 

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz co? Ja nie mam karty bo jestem niepelnoletni, a moja starsza sie nie zgodzi podac swojego numeru, jak jej powiem, ze to do "internetu". Mógłbyś mi zamówić jedną płytę na dobry początek, żebym przynajmniej sprawdził gramofon, jak już go kupię? Widziałem, jest na amazonie KoRn - "Issues" za 15,99$ Odesłałbyś mi pocztą za pobraniem??? Please please! Później już się pobawię w poszukiwania, ale narazie potrzebuję szybkiej nowej płyty winylowej. Proszę napisz na tomkar@2com.pl, to Ci podam swój adres:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest lolo do KoRnika

(Konto usunięte)

KoRnik, a gdzie Ty widziałeś winylowe Issues na Amazon.com? Jest tylko na Amazon.co.uk za 18 funtów, a to dużo, dużo drożej. Dostawa za 4-6 tygodni o ile wogóle bo tytuł w tej edycji może być wyczerpany. Nadal zainteresowany?

 

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest lolo do KoRnika

(Konto usunięte)

Okay. Już wiem co się stało. Rzeczywiście wyszukiwarka wyrzuca Issues, ale... No właśnie, ale. Po pierwsze masz maleńkimi literkami napisane Out of stock czyli nie ma. Po drugie te 16 USD to jest oferta nie z Amazon.com ale tzw. zShop, czyli jakiegoś komisu, gdzieś tam w Stanach, który ma analogi, ale wysyła je tylko do klientów z Ameryki Płn. Czyli kicha. Pozostaje tylko opcja z UK. Wieczorem wyślę Ci mail'a.

 

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Ja po prostu muszę mieć tą płytę. Żebym nawet miał dla niej samej gramofon kupować. A zresztą przekonałem się, że na gramofonie przyjemnie słcha się każdej muzyki. Zaawansowani analogowcy wiedzą co to jest i g... ich obchodzą trzaski i modulacje obrotow:-)

Maila i tak odbiorę po południu, bo nie mam internetu w domu, tylko się włóczę po kafejkach.

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Znaczy socjalizujesz się z bywalcami kafejek. A tak wogóle uwaga co do sensu kupowania gramofonu. Jesli masz go kupic tylko dla tej jednej płyty to wybacz, ale to bez sensu. Lepiej zachowaj kasę sprzedaj cedeka i kup lepszego. Posiadanie analogu ma sens jeżeli słuchasz muzyki nagrywanej analogowo, a to się od pewnego czasu (od połowy lat 80-tych?) już raczej nie zdarza. Kupowanie nagrywanych cyfrowo płyt ma minimalną, o ile wogóle przewagę nad cd. Zwykle są one nagrywane na 48kHz w związku z tym analogowe matryce robione z tych cyfrowych masterów powinny być lepsze. Powinny, ale rzadko kiedy są. Co innego jeżeli słuchasz jazzu, klasyki lub rocka z lat 60-tych i 70-tych.

 

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.