Jump to content
IGNORED

Tani zestaw dla amatora

j_59514

Recommended Posts

Witam

postanowiłem założyć ten temat ponieważ od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem hmm zestawu stereo lub kina domowego.

Czytałem już trochę postów i widzę że ludzie znają się w tym temacie dlatego jestem ciekawy Waszego zdania i liczę na to, że z waszą pomocą wybiorę coś z

Ogólnie to raczej nie znam się na muzyce i sprzęcie, słucham hh rock r&b do tej pory służą mi głośniki (logitech z-2300) podłączone do tv które wcześniej miałem do kompa, od jakiegoś czasu zaczęła mi przeszkadzać

hmmm dudnienie muzyki w tych głośnikach. Zastanawiam się nad złożeniem zestawu składającego się z amplitunera i na początek dwóch kolumn z czasem ewentualna rozbudowa do 5.1, mój budżet na ten cel to jakieś 600zł więc nie wiele, ale nie oczekuję nie wiadomo czego od tego zestawu a na pewno każdy będzie lepszy niż dotychczas, może z czasem pogłębię swoją wiedzę i doświadczenia i moje wymagania będą większe i bardziej sprecyzowane.

Trochę danych technicznych pomieszczenie ma 20-25m problemem jest to że mam stolik to tv ale nie mam miejsca obok na głośniki podłogowe więc raczej tylko jakieś monitory + ew. głośnik centralny.

Muzykę będę odtwarzał z kompa tv no i czasem radio, chciałbym ten zestaw skompletować z mojego miasta czyli Poznania, bo nie chce się bawić w przesyłki no i sprawdzić w miarę możliwości na miejscu,

znalazłem trochę ofert na olx, ale jednak nie mam takiej wiedzy aby się zdecydować na coś konkretnego. Liczę na pomoc w tym temacie i wyrozumiałość dla nowego usera.

Pozdrawiam

Jakub

W tej cenie, to myślę że nie ma co bawić się w 5.1 :) Chyba że konstrukcje Chińskie np. Genius itp.

Kupiłbym jakiś używany wzmak stereo na allegro (często ludzie sprzedają za grosze)... Jakiegoś Denona, Onkyo, albo Technics'a. Co do kolumn- ciężko coś podpowiedzieć :)

Ja przy takim budżecie kiedyś złożyłem sobie zestaw na bazie wzmacniacza denon plus kolumny mission. Wzmacniacz nie pamiętam modelu ale jakaś stara konstrukcja i jak za takie pieniądze byłem zadowolony. Do tego kolumny mission model 700 które grają bardzo ładnie i mam je do dziś bo szkoda mi je sprzedać. Całość za małe pieniądze a gra zdecydowanie lepiej niż jakieś zestawy głośników komputerowych l.

Zrozum - tutaj jest forum gdzie ludzie doradzają jak zrobić żeby dobrze grało. Przy twoich założeniach nie będzie dobrze grało. Jeżeli liczysz że jakiś amplituner za 250 zl i kolumny za 350 zl dadzą ci dobry dźwięk to się rozczarujesz. W tej cenie to można tylko marzyć żeby jeszcze trochę pograło i się zaraz nie zepsuło - a nie żeby grało dobrze.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.