Skocz do zawartości
IGNORED

Szukam TCA 420A


vanvideo

Rekomendowane odpowiedzi

Van chłopie spoko jest nie ma tragedii

PO koleii jak widze dorwałes gdzies jakis wypas Grundinga..

TCA420A -fm amplifier plus agc obudowa DIP16 .......www.tme.pl...8,99zł za sztuke..

MC 1310 to samo co MC131 w nowszej wrsji obudowa DIP14 stereodecoder..zreszto ulubiony w byłych krajach niemieckich nrd tez go produkowało w jakiejs wersjii chyba A231D ..ale wracam do tematu w tme kosztuje 4,19zł..

Ale raczej kleknał ci ten pierwszy scalak one tak miewaja ..ten MC1310 raczej nie siada...

 

A jak bys Sie uparł na orginalny MC131 to idz w niedziele na swiebodzki na giełde staroci tam z tyłu z meblami ..i tam stoii taki zachlany pijaczek i ma tuner diory Faust w takim obzyganym stanie za chyba 15 zł..wez ten tuner i tam na osobnej płytce powinien byc M131..a ja sprawdze jeszcze u siebie..czy aby przypadkiem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lipa wielka Lipa nie ma i juz popatrze za zamienikami..bo to chyba jest cos takiego jak nasz krajowy UL1200...w koncu nasi kupowali wszelakie licencje i nazywali po swojemu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nabywszy na allegro takie cudo

Miałem na początku lat 80-tych ten model do kolumn aktywnych, a ten mi się śnił po nocach tylko kosztował w D dużego fiata. Trochę cierpliwości i popatzr - jest

Grał jednym kanałem. Jak dałem fachofffffffffcowi w Sławie do naprawy, to wzmak zrobił a tuner zp...

Na Drukarskiej leży od kwietnia i brakuje następnemu fachofffffcowi tego TCA420A i na wszelki wypadek radził szukać tego drugiego

[obrazekLUKASZ-192342_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Fachowiec!!..przypomina mi sie taki program na TVN .."usterka"....jak robił koncówke mocy to po ch.. grzebał w tunerze??

Fajna rzecz..to były inne czasy..nawet nasi wtedy robili Merkury Cezary czy Elizabetki...i to grało nie tak jak teraz czym wiecej kasy dasz to jestes z czasem coraz bardziej zirytowany..nie dizwie sie ze dzieciaki słuchają MP3..

 

Pisz do TME lub dzwon od 9 do 18... 042- 645 55 55 ..lub [email protected]

tego drugiego mc1310 mam z kawałkiem płytki z fausta chyba dobry..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.