Jump to content
IGNORED

amplituner + głośniki do 1000 PLN


awas

Recommended Posts

Witam.

Potrzebuję jakiś amplituner i głośniki do pokoju 32 m2. W jednym pokoju mam już stary wzmacniacz WSH-205 unitry z kolumnami mildton80 od tonsila. Wszystko odrestaurowałem (na oryginalnych częściach) i gra dobrze ale ponoć japoński sprzęt z tamtego okresu gra znacznie lepiej.

Może być nowe lub używane (chociaż mam nową miniwieżę pioneer za 600 PLN i jest to straszne dziadostwo) . Myślałem np o yamaha cr-620 ale jakie głośniki to nie mam pojęcia. Proszę o jakieś propozycje. Głośniki powinny być nie za duże i ładnie grać cicho (bo to właściwie jest sypialnia - dyskoteki tam robić nie będę).

PS. Czy warto brać amplituner czy sam wzmacniacz? Chodzi o to, że przechodzą teraz na radio cyfrowe i w przyszłości opcja radia analogowego w amplitunerze się do niczego nie przyda.

Link to comment
Share on other sites

A czy warto zaprzątać sobie głowę miniwieżami (z ceną ok 1200zł)? Jak pisałem sprzętu potrzebuję bardziej do sypialni niż do dyskoteki - jak z jakością dźwięku z takich miniwież? Pytam bo miałem kilka tańszych miniwież i dźwięk był fatalny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.