Jump to content
IGNORED

Ca stream magic 6 czy denon dnp 730

jarr

Recommended Posts

jestem świeżo upieczonym posiadaczem dnp-720ae po okazyjnej cenie, też byłbym ciekaw czy ten sprzęt mieści się chociaż w przyzwoitej średniej.

Miałem możliwość odtworzenie plików z pena i różnic pomiędzy CA a denonem nie usłyszałem a nawet denon grał na moje ucho lepiej mówię o wejściu usb

To znaczy jak rozumiem jako stream CA rewelacji nie ma jako dac ok

Kup sobie dysk zewnętrzny z osobnym zasilaczem . Nagraj na niego muzykę , podepnij pod SM6 i masz urządzenie wysokiej klasy , poza konkurencją w tej i dużo wyższej cenie .

A jak będziesz chciał posłuchać na jeszcze wyższym poziomie to dokupisz sobie transport CD za parę stów i masz komplecik .

Kup sobie dysk zewnętrzny z osobnym zasilaczem . Nagraj na niego muzykę , podepnij pod SM6 i masz urządzenie wysokiej klasy , poza konkurencją w tej i dużo wyższej cenie .

A jak będziesz chciał posłuchać na jeszcze wyższym poziomie to dokupisz sobie transport CD za parę stów i masz komplecik .

A jaki to zasilacz i gdzie taki kupić, czy może wystarczy ten zwykły dodawany do dysku. Rozumiem, że z dysku 2,5 cala gra gorzej bo niema własnego zasilania?

Do swojego kupiłem 2 dyski 2,5 cala . Dysk za bardzo obciąża elektronikę SM6 i słychać " bzyczenie " silniczka napędu dysku w przerwach między piosenkami . Dorobiłem zasilacz i nie dość że nie ma już bzyczenia to gra dużo lepiej .

Znajomi też robili próby i się okazało że dysk 3,5 cala ze swoim zasilaczem " gra " lepiej niż ten 2.5 cala bez zasilacza .

Na próbę możesz kupić dysk z zasilaczem a z czasem poszukać lepszego .

Mialem sm6v2. Gral naprawde fajnie. Proponuje dokupic dysk nas moze byc synology lub wd my cloud i wtedy zupelnie inna bajka. Wazne jakimi kablami polaczony jest sm ze wzmacniaczem. Analog to cieple granie szerokie stereo coaxial to glosniej. Wazne jest ktory dac jest wykorzystywany. Ten w ca jest podobno lepszy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.