Jump to content
IGNORED

Monitory do nad 3220 PE.


Leming

Recommended Posts

Ponieważ sam zaczynam swoją przygodę ze sprzętem audio, chciałem was zapytać jakie monitorki mógłbym dobrać do nada 3220? Wiem że nie jest to demon mocy, ale już wcześniej miałem okazję posłuchać 3020 i pokochałem ten dźwięk (jak na ta klasę cenową), totalnie nie wiem jednak jak dobrać sprzęt do tego : (. Przede wszystkim ważny jest dla mnie ciepły dźwięk, oraz głęboki basik. Monitorki będą grały w pokoju 20m, ale postaram się je ustawić na przestrzeni ok 14m.

 

 

Od dłuższego czasu miałem przyjemność posłuchać dość porządnej klasy sprzętu np. B&W, Dynaudio, Maratnz, NAD, Roksan itd.

Nawet sam doradzałem znajomym, problem polega jednak na tym że sprzęt ten wahał się w całkiem innej półce sprzętowej.

Link to comment
Share on other sites

Zależy do jakiej kwoty szukasz monitorów. Bez tego trudno podać jakiekolowiek propozycje.

Bas głęboki - ok, ale monitory mają swoje ograniczenia co do głośności grania bez zniekształceń, więc żebyś nie oczekiwał zbyt wiele pod tym względem.

 

ok 500zł może być i więcej jeżeli będą tego warte kolumienki. Zresztą monitorki do ponad półtora tysiąca to już bym szukał mocniejszego wzmacniacza, dlatego nie ma dużego wyboru ;) Mi zniekształcenia bardzo mocno nie przeszkadzają, słuchałem dużo b&w cm1 i bardzo mi się one podobały mimo swoich "przerobionych" dzwięków kosztem przyjemnej muzyki. W sumie i Dynaudio z serii dm np 2/6, 2/7 też mi się podobały a grały bardziej przejrzyście niż b&w. Od czegoś chcę zacząć, a uwierzcie mi już mi krew z uszu leci na moim nie tanim kinie domowym.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.