Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory do nad 3220 PE.


Leming

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ sam zaczynam swoją przygodę ze sprzętem audio, chciałem was zapytać jakie monitorki mógłbym dobrać do nada 3220? Wiem że nie jest to demon mocy, ale już wcześniej miałem okazję posłuchać 3020 i pokochałem ten dźwięk (jak na ta klasę cenową), totalnie nie wiem jednak jak dobrać sprzęt do tego : (. Przede wszystkim ważny jest dla mnie ciepły dźwięk, oraz głęboki basik. Monitorki będą grały w pokoju 20m, ale postaram się je ustawić na przestrzeni ok 14m.

 

 

Od dłuższego czasu miałem przyjemność posłuchać dość porządnej klasy sprzętu np. B&W, Dynaudio, Maratnz, NAD, Roksan itd.

Nawet sam doradzałem znajomym, problem polega jednak na tym że sprzęt ten wahał się w całkiem innej półce sprzętowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiej kwoty szukasz monitorów. Bez tego trudno podać jakiekolowiek propozycje.

Bas głęboki - ok, ale monitory mają swoje ograniczenia co do głośności grania bez zniekształceń, więc żebyś nie oczekiwał zbyt wiele pod tym względem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiej kwoty szukasz monitorów. Bez tego trudno podać jakiekolowiek propozycje.

Bas głęboki - ok, ale monitory mają swoje ograniczenia co do głośności grania bez zniekształceń, więc żebyś nie oczekiwał zbyt wiele pod tym względem.

 

ok 500zł może być i więcej jeżeli będą tego warte kolumienki. Zresztą monitorki do ponad półtora tysiąca to już bym szukał mocniejszego wzmacniacza, dlatego nie ma dużego wyboru ;) Mi zniekształcenia bardzo mocno nie przeszkadzają, słuchałem dużo b&w cm1 i bardzo mi się one podobały mimo swoich "przerobionych" dzwięków kosztem przyjemnej muzyki. W sumie i Dynaudio z serii dm np 2/6, 2/7 też mi się podobały a grały bardziej przejrzyście niż b&w. Od czegoś chcę zacząć, a uwierzcie mi już mi krew z uszu leci na moim nie tanim kinie domowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.