Skocz do zawartości
IGNORED

Microlab solo 7c


Hay Txa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie , jestem nowym użytkownikiem tego forum. Chciałbym przedstawić mój problem, otóż zakupiłem głośniki Microlab solo 7c, wczoraj dotarły do mnie i trochę się zaniepokoiłem, gdyż jeden głośnik w głośniku sopranowym trzeszczy, głośnik drugi, czyli ten bez chłodzenia, wzmacniacza itd. Póki co sprawdzałem tylko puszczając przez telefon, a na telefonie są utwory prawie wszystkie pobrane z YouTube (przekonwertowane z video na samo mp3) niektóre dobrze grają bez trzasków, ale sporo utworów jest z tym trzaskiem, więc postanowiłem pobrać 3-4 utwory w formacie flac bez strat jakościowych i oba głośniki grają przepięknie, ani grama jakiegokolwiek niepożądanego dźwięku. Nie mam pojęcia co teraz mam zrobić, czy oddać na gwarancję, czy zostawić, bo to przez utwory ? pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżka by się przydała, bez tego ciężko będzie.

Posprawdzaj kable, połączenia i źródło.

 

Spróbuj zmienić kabel sygnałowy, może jest uszkodzony.

Spróbuj podłączyć je do czegoś innego niż telefon, może jest uszkodzony.

Poruszaj kablem między jedną a drugą kolumną lub go wymień, może jest uszkodzony.

Jeśli to nie wyeliminuje problemu, to oddaj na gwarancję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżka by się przydała, bez tego ciężko będzie.

Posprawdzaj kable, połączenia i źródło.

 

Spróbuj zmienić kabel sygnałowy, może jest uszkodzony.

Spróbuj podłączyć je do czegoś innego niż telefon, może jest uszkodzony.

Poruszaj kablem między jedną a drugą kolumną lub go wymień, może jest uszkodzony.

Jeśli to nie wyeliminuje problemu, to oddaj na gwarancję.

 

Hmm, zmieniłem telefon i wszystko gra dobrze, pod komputer podłączyłem również wszystko śmiga,czyli winowajcą był telefon, ale dziwne,bo mam miesięcznego lg g4 i gdy podłącze pod słuchawki, to nie ma żadnych trzasków. W każdym bądź razie problem wyeliminowany, teraz muszę sprawdzić telefon, czy czasem nie jest walnięte wejście 3.5 :) dzięki bardzo za pomoc, sorki za zaśmiecenie forum tym błahym problemem, pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej charczy z innego powodu niż to w jakim formacie jest muzyka . Bardziej zależy to od jakiejś konkretnej częstotliwości, która może pojawić się w każdej piosence i formacie. Tak więc popieram to co napisał micwoj.

To są głośniki komputerowe sprawdź zatem jak grają w grach. Tło muzyczne i wstawki piosenek w grach to raczej nie FLAC, posłuchaj jak będzie.

Generalnie jak Ci nie gra jak powinno, to od ręki wymiana na sprawny i wolny od wad, (a nie naprawa ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.