Skocz do zawartości
IGNORED

KINDLE 7 vs ONYX INKBOOK CLASSIC


mercandede

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukałem właściwego miejsca żeby zacząć ten wątek, i inne pasował mi najbardziej.

 

Chciałbym poprosić was o zdanie na temat wyboru czytnika ebook.

 

Zastanawiam się pomiędzy dwoma modelami:

 

1) KINDLE 7 http://www.x-kom.pl/p/213161-czytnik-ebook-amazon-all-new-kindle-7-touch-z-reklamami.html?gclid=CLyUzdHVpskCFcHGGwodYrIDDg

2) ONYX INKBOOK CLASSIC http://www.x-kom.pl/p/262196-czytnik-ebook-inkbook-classic-4gb-czarny.html

 

nie przekraczają kwoty 300 zł. I takie mam kryterium.

 

Onyx ma matrycę e- ink carta 1024 x 758, 175 g, obsługa przez przyciski, czyta większość formatów, 4gb i ma text reflow (pdf)

Kindle 7 E-Ink Pearl z powłoką dotykową, 800 x 600, 191g, obsługa bezdotykowa, czyta niektóre formaty (ale można konwertować), 4gb nie ma text reflow.

PAPIERWHITE mnie nie interesuje!

 

Z ww. porównania wynika, że onyx ma co najmniej 5 mocnych punktów przewagi. Słyszałem, że onyx ma czasami kłopoty z pękającymi matrycami podczas ładowania...czy słyszeliście o tym?

 

Książki chciałbym wypożyczać w chomikuj, nie wiem jakie formaty tam dominują. Interesuje mnie również prenumerata dziennika.

 

Proszę o sugestię w odniesieniu do wymienionych modeli, ew. w podobnej cenie (lepszego)

 

Dzięki!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.