Jump to content
IGNORED

Muzyka w 384khz 24bit

bmxmen

Recommended Posts

Hej. Zna ktoś jakąś dobrą muzykę w tak wysokiej rozdzielczosci? Interesuje mnie muzyka elektroniczna typu ambient, downtempo ,chillout. A i najwazniejsze czy odtwarza ja Foobar.

W sieci jest tego sporo. Trzeba tylko poszukac. Wejdz na strone bandcamp i jak dobrze poszukasz dostaniesz za free troche plyt hi res chillout ambient. Sciagasz za free na dysk i.....jedziesz z foobara:)

Polish ambassador, wildlight, saqi, tunguska...itd. Wszystko tam jest...

Suduaya, xerxes...

Moze to nie 193/24 ale czasem mozna znalezc 48/24 a za 10 $ Do wyboru do koloru. Np dense vs gmo czy tez dhamika...

Interesuje mnie cos powyzej 192khz 24bit, Kilka plikow DSD mam, chcialbym posluchac czegos teoretycznie lepszego, ale 192khz brzmi bardzo inetresujaco.

A czy Twój DAC odtwarza DSD?

Chodzi Ci o to, że posiadasz SACD PlayStation 3 Rip w ISO?????? Takie coś można odtwarzać za pomocą wtyczki do Foobara prosto z obrazu ISO. ALe nie wiem, czy wtedy gra DSD 64 czy jakoś to konwertuje do PCM.

Bo ja kiedyś coś takiego testowałem z ciekawości, to Foobar wyświetlał 24 bit/ 44 khZ. Czyli chyba nie było to DSD 64.

kulawy24

Interesuje mnie cos powyzej 192khz 24bit, Kilka plikow DSD mam, chcialbym posluchac czegos teoretycznie lepszego, ale 192khz brzmi bardzo inetresujaco.

Jezeli usłyszysz roznice między 96kHz, a 198kHz to szacun. Jestem świeżo bo badaniach lekarskich włącznie z audiogramem i jak bym sie nie spinał nie słysze roznicy :)

Jak chcesz dobrej jakości, od której nietoperze fiksują, to idź w 768/32bit.

768/32bit. to chyba dla tych nietoperzy z zacięciem audiofilskim :)

Interesuje mnie cos powyzej 192khz 24bit

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oj chlopak.. Czlowiek tylko ciekawy takich plikow a tu juz odrazu o nietoperzech pisza.. Jakby ktos zauwazyl to nie napisalem czy slysze roznice pomiedzy 96 a 192khz. Napisalem tylko ze 192khz brzmi interesujaco, a nie lepiej, bo nie testowalem pomiedzy 96khz. Pliki odtwarzam w foobarze, sa to zwykle flaci 192khz/24bity i tak tez je odtawrza, nazywaja te pliki DSD. Teoretycznie dac odtwarza do 384khz i bylem ciekawy czy takie pliki muzyczne w ogole istnieja, nie wspominajac czym sie roznia, oprocz wagi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.