Skocz do zawartości
IGNORED

Nowe kolumny na nowy rok, budżet ok. 6000


frobek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zrozumieć jak osoba, która wystawia takie kolumny, za dość duże pieniądze, zadaje sobie tyle trudu i robi ich foty na zewnątrz, na kostce brukowej. To na codzień gdzie one stoją, w warsztacie czy garażu? Czy to chodzi o brak lampy w aparacie i potrzebne jest światło?;) Widzę to już któryś raz. Mieszkań się wstydzą?;)

 

Sorry za OT.

zerknij na pozostałe aukcje sprzedającego -handlarz pełną parą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak handlarz to już nie warto posłuchać?? W tej cenie accutony? IMO dobra propozycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wcześniejszych wypowiedzi moim zdaniem i z tego co się orientuję

 

- przy zatkaniu bass reflexu powstaje rezonans wewnątrz i zmienia charakterystykę kolumny, obudowy oraz grającego głośnika i może zaburzać "scenę". To rozwiązanie na około trochę. Lepiej opanować bas i jego ilość właśnie odległością od ścian oraz pułapkami basowymi (można zrobić samemu). Co do basu i ściany, to odległość jest szalenie ważna, ale jeszcze istotniejsza jest odległość od rogu pokoju, gdzie się rezonanse niskich częstotliwości kumulują.

 

- jeśli nie ma kasy na precisiony, to może REVOLUTION XT ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ją bym posłuchał chętnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

:)

 

Słuchałem tych głośników - Musica to niewielka niemiecka manufaktura. To co usłyszałem mnie powaliło! Nie wierzyłem, że z niewielkich w sumie przetworników można wydobyć tak wielki i wspaniały dźwięk! I tan bas! Kruszy mury, a przy okazji kontrola i szybkość niebywała. Ceramiczne Accutony to przetworniki najwyższej klasy. Rozmawiałem też na ich temat z właścicielem marki Equlibrium, który w swoich najnowszych konstrukcjach wykorzystuje właśnie ceramiczne przetworniki Accutona i twierdzi, że ciężko o lepszej jakości głośniki. Są drogie to fakt, ale za jakość po prostu trzeba zapłacić. Zresztą recenzje w prasie tylko to potwierdzają. W każdym razie jak będziesz miał okazję, to polecam gorąco, trzeba tego posłuchać, ta Musica i Accuton to wielka klasa. I nazwa adekwatna, to jest właśnie kwintesencja muzyki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.