Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw Dali Ikon 6 MK2 + Marantz PM 6005


adam080

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend uruchomiłem USB z M-Dac skonfigurowałem i podłączyłem foobar2000. Jednocześnie włączyłem flac-ka na odtwarzaczu za pomocą wejścia TOSLINK oraz za pomocą USB i foobar2000 . Przyznam że różnice były znikome acz przeważało wejście USB. Większe spektrum dźwięku, większa panorama stereo to moje subiektywne odczucie. Musiałem się bardziej i kilkukrotnie wsłuchać żeby zauważyć różnicę. Dodatkowo zainstalowałem aplikację TIDAL z opcją HIFI . Rewelacyjna jakość i duży dostęp do niezliczonych zasobów muzycznych. Plusem jest także możliwość sterowania pilotem Audiolaba zarówno aplikacji foobar2000 i aplikacji TIDAL.

 

Takie pytanie tutaj do Venom200

 

Czy stawiając terminal Dell fx170 lub np Raspberry pi 2 jest możliwość logowania się do niego za pomocą Androida lub telefonu z systemem Windows ? Mam tutaj na uwadze sterowaniem w sensie wyszukiwania i układania kolejki utworów w TIDAL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terminalu Dell mam 2 systemy win7 embembed (czy jakoś tak) i daphile z pena.

Z poziomu daphile, tidal gra najlepiej i tam można dodawać do ulubionych katalogi itd, ale takie listy trzeba tworzyć na koncie za pomocą pc lub z apki pod np androidem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na recenzje audiolaba z zensorami 7 pamiętaj :) jak już wszystko skonfigurujesz i wygrzejesz.

 

Tak USB według mnie w tym przetworniku też gra lepiej.

 

Pozdrawiam i życzę miłych rodzinnych odsluchow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.