Jump to content
IGNORED

Marantz Sa7001KI przestał reagować na pilota - ktoś pomoże? W-wa

najtrajder

Recommended Posts

Witam wszystkich,

ostatnio mój Marantz Sa7001KI odmówił współpracy z pilotem. Wiem że to nie wina pilota bo mam 2 i żaden nie działa.

Czy ktoś miał podobny problem ze swoim cd-kiem i wie o co chodzi w takich przypadkach? Chętnie zlecę naprawę, jeśli któryś z forumowiczów podjąłby się. Jeśli niekoniecznie, to może ktoś zna serwis w Warszawie godny polecenia, który nie zedrze skóry taką naprawę..?

Dzięki za pomoc

Mam drugi pilot (od wzmacniacza) ze sterowaniem cd i w nim tylko ta sekcja nie działa. Pilot od cd nie działa zupełnie

Na pewno nie przełączył Ci ktoś przełącznika z tyłu ?

Sprawdź sobie piloty kamerką w telefonie.

Jaki masz na myśli przełącznik? Jestem w pracy akurat więc nie sprawdzę, ale jeśli coś tam jest to przypadkowe przełączenie jest możliwe. Po każdym słuchaniu muszę wsadzić łapę do szafki i odłączyć cd z prądu bo mój 1,5 letni meloman lubi popstrykać sobie sprzętem :)

No tak :) sprawdź przełącznik z tyłu ma być przełączony na INT jak sterujesz przez cd i druga pozycja jak masz spięte z wzmacniaczem.

Przełącznik był ustawiony na OUT, po przestawieniu na INT działa jak ta lala :) DZIĘKI

Dziękuję również wszystkim którzy napisali za rady.

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.