Jump to content
IGNORED

Cambridge audio cxn ktorym wyjsciem lepiej

Sprezyn1982

Recommended Posts

Witam zakupilem cxn sq 2 wyjscia cinch i xlr czy ktos probowal podlonczyc przez xlr i czy jest lepiej pozdrawiam.

Jesli wzmacniacz lub amplituner ma wejscia xlr to wtedy najlepiej xlr wykorzystaj do podlaczenia cxn ze wzmakiem.

A najlepiej podlacz oba wyjscia...xlr i rca analog...i sprawdz ktore lepiej gra. Postaraj sie by kable xlr i rca byly podobnej jakosci.

No wlasnie czy ktos wie czy w CXN tor jest zbalansowany.

A wzmacniacz ma tor zbalansowany?

Poszukaj w literaturze w necie w testach..

Wg mnie cxn moze nie miec toru zbalansowanego...

Ale skoro gra lepiej niz rca analog...to nie szukajmy tzw dziury w calym tylko cieszmy sie muzyka :)

przez przypadek skasowałem sobie plik ze schematem SM6. W necie też zginęła serwisówka.

Z tego co pamiętam to wyjście jest zbalansowane. Nie gram po XLR więc nie interesowało mnie to na tyle, żeby zapamiętać. Obecnie można oprzeć się tylko na topologii płytki drukowanej oraz fakcie, że są dwa WM8740. Po jednym na kanał.

Stąd z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że wyjścia są zbalansowane.

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.