Jump to content
IGNORED

Dayens Menuetto Custom Version


kaaapa

Recommended Posts

Witam, mam pytanie czy ktoś z was miał lub posiada menuetto nie koniecznie wersję custom i słuchał go z kolumnami dali. Miałem ampino i ciągle to brzmienie goni mi po głowie. Chciałem Ampino w wersji custom, ale jestem zdecydowany na zakup menuetto w wersji custom najwyzszej co prawda cena 2x wyższa ale jestem pewien że po ampino można brać go w ciemno. Mam zamiar dokupić do niego dali menuet, które staną na standach sfinx które zagrają w 11m2. Proszę o info na temat tych monitorów kto je ma lub miał oraz integry.

Link to comment
Share on other sites

Gdzięś w sieci dali było polecane oraz kilka innych kolumn do menuetto, ale ja lubię brzmienie tych kolumn dlatego będzie ten monitor. Już wcześniej chciałem go nabyć do h80 hegla ale jakoś odpuściłem teraz jestem zdecydowany na ten monitor. Sprzęt będzie kupiony w wakacje lub po nich, dlatego pytam. żródłem będzie na chwilę obecną m2tech hifice dac, domyślnie ps audio nuwave dsd miałem podstawową wersję tego daca dlatego padło na niego ze względu na ciepłą barwę kable jakie posiadam to cardasa plus zaślepki zwarciowe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.