Jump to content
IGNORED

Różnice pomiędzy Creative Roar 1 a Roar 2

suluben

Recommended Posts

Od pewnego czasu planuję zakup głośnika mobilnego z dobrą funkcjonalnością, no i dźwiękiem oczywiście. Chodzą słuchy (recenzje tekstowe i video), że wynalazek Creative jest niezły. Już miałem kupić wersję pierwszą (oznaczoną jako Sr20), kiedy na rynku pojawiła się "udoskonalona" wersja (żeby było śmieszniej, zupełnie ostatnio pojawiła się 3 odsłona Roara, ale chyba na razie niedostępna na polskim rynku). Piszę o udoskonaleniu w cudzysłowie, albowiem poza minimalnie mniejszym rozmiarem i kosmetyczną zmianą designu nie widzę różnicy. A cena trochę wyższa (na dzisiaj najniższa cena 'jedynki' to 579 zł, dwójki - 729 zł). Poza tym specyfikacja i funkcjonalność wydaje się ta sama, dźwięk chyba się nie zmienił, bo przetworniki wg producenta te same, więc powstaje pytanie - po co było wypuszczać 'dwójkę' (poza względami marketingowymi)?

Chyba, że ktoś posiada nauszną wiedzę na temat obydwu modeli i może jednak jakaś zauważalna różnica jest?

Może w końcu jakąś wiarygodną opinię poznam.

Bo nie mam zamiaru kupować obydwu wersji (nie lubię korzystać z prawa do 14 dni na zwrot...), a z drugiej strony nie zamierzam bawić się w "Sprzętowego Kubę Rozpruwacza", jak hardcorowy zawodnik z poniższego filmu...:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Też rozpatrywałem ten temat :) jeśli jesteś zdecydowany na Creative to osobiście bym wziął pierwszą wersję Roar-a - sens dokładania kasy dla mnie żaden, jeśli wziąć pod uwagę jakość dźwięku, jedyny plus jaki widzę przy dwójce to wygodniejsza możliwość pracy w pionie :) nawet nie zaimplementowali obsługi plików flac w dwójce... nie bardzo wiem co nimi kierowało przy pracy nad następcą jest jeszcze Roar Pro ale w PL go nie widziałem w dystrybucji ma trochę większe głośniki, jest cięższy więc pewnie gra też lepiej... ale j.w.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.