Jump to content
IGNORED

Amplituner made in Japan z tamtego wieku.

Artaq

Recommended Posts

Dzień dobry,

Jestem świeżym użytkownikiem tego forum i osoba starając się zawsze znaleźć kompromis między cena a jakością. W chwili obecnej szukam amplitunera i głośników podstawkowych do mojego salonu z kuchnią (25-30m2).

Szukam głównie sprzętu z okolic lat 90tych. Posiadam budżet 1500 zł na całość. Wiem ze to nie wiele ale na pewno są jakieś możliwości. Sprzęt ma służyć głównie do słuchania muzyki, radia, oraz TV. Do starego amplitunera chce podpiąć adapter Bluetooth żeby włączać muzykę z telefonu. Staram się znaleźć praktyczny komplet. Myślałem o amplitunerze Yamaha RX-V 459 / 530 z głośnikami Magnat Quantum 673. Czy to dobre połączenie?

Witaj,

A czemu amplituner kina domowego? Będziesz rozszerzał o resztę kolumn? Nie lepiej kupić wzmacniacz? Wówczas made in jaoan nie będzie jakaś wielka przeszkodą. Jak już celować w tamten okres to poluj jeszcze na tannoy m2 bo to dobre kolumienki. Te quantum to też kawał dobrego nie drogiego sprzętu :)

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Cześć,

Czytałem wiele dobrych opinie o głośnikach tannoy m2. Więc je również rozważam. A jaki wzmacniacz byś proponował? Moje wymagania to typu podłączyć pod tv i dodać adapter Bluetooth. Nic więcej. Więcej jak 2 kolumn podstawkowych nie będzie bo nie mam miejsca i kobita by mnie zatlukla.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.