Jump to content
IGNORED

Karta dźwiękowa pod hmc631 do 350zł


Adrian_51915

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie szukam karty dźwiękowej wewnętrznej lub zewnętrznej pod Superluxy hmc631. Karta może być używana lub nowa. Główne zastosowanie karty to dźwięk w CS GO. Chodzi mi aby polepszyć słyszalność dźwięków w grze (typu kroki, strzały). Drugim zastosowaniem jest muzyka. Chodzi o ogólne wzmocnienie sygnału na słuchawkach bo wydaje mi się, że tego brakuje realtek alc 1150. Poczytałem trochę w internetach i z początku moją uwagę zwrócił asus xonar d2 jednak przeczytałem, że słabo ona radzi sobie z napędzeniem słuchawek. Następnym pomysłem był Creative Sound Blaster Z. Jednak nie jestem jakoś do końca przekonany. Najchętniej wybrałbym aim sc808, lecz do 350zł będzie ciężko ją dostać. Może ktoś zna jakieś modele fajne, które może polecić. Dodam, że w przyszłości planowana wymiana słuchawek prawdopodobnie na bayerdynamic dt770.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w przyszłości zdecydował byś się na słuchawki o niższej impedancji niż dt770, to w tej cenie prawdopodobnie zadowolił by Cię Fii0 E10k Olympus2. Pytanie tylko, które to dt770, bo widziałem dwa modele 250 Ohm i 80 Ohm.

Do tych o niższej impedancji ten FiiO chyba by wystarczył.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.