Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny podstawkowe do 400zl.


squid

Rekomendowane odpowiedzi

moze sprecyzuje choć gusta muzyczne:).

Są dość szerokie: metal, stary rock, HH, techno i (hmm trudno mi to nazwac muzyka w stylu ERA, Gregorian, typu Juno Reactor VS. Don Davis - Navras (jeden z utworów z plyty do matrixa revolucj, konkretnie ostatni). Tan są bardzo niskie basy i obecne glosniczki bas/srednica 12cm nie daja rady. M1 ma tylko tycke wieksze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem w jednym(czyt. jedynym) z komisów w miescie kolumienki quadrala niestety nie mam pojecia jaki model ja opisze i moze ktos mi powie co to za model jak bedzie wiedzial i jak tam z jakoscia w porównaniu do tej kody magnata itp.

 

jest teszcze jeden problem one maja 4Ohm a moj wzmacniacz 8Ohm pojdzie to jakos??

 

Opis: kolumny dwódrożne basowy ok 16cm taki płaski bez tego czegos smiesznego na srodku(nie znam sie)

kolumny 2drozne z tylu pisze chyba 100W/40W pierwsza wartosc jestem pewniem drugą niebardzo. bas-reflex jest z tylu obudowy w górnym rogu w jednej kolumnie po lewej w drugiej po prawej chyba (tylko jedna widzialem) gosciu chce za to 490zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.