Jump to content
IGNORED

Marantz ST-48;ST-57;ST-65 jakie różnice?

gieniek

Recommended Posts

Witam,

Chcę kupic tuner do wzmacniacza Marantz PM-68, wyodrębniłem 3 modele: Marantz ST-48;ST-57;ST-65, i w związku z tym mam pytanie. Jakie są róznice między tymi tunerami? Czy któryś z tych modeli wybija się szczególnie na tle innych, czy to różnią się raczej dorbiazgami i można kierować się ceną przy zakupie?

Jeżeli ktoś może mi doradzić inny dobry tuner do tego wzmacniacza to będę wdzięczny. Planowany bidżet to 300-400 zł.

Pozdrawiam

Ja wychodzę z założenia ze w tuner nie ma sensu iwestowac większych pieniędzy. Nawet jeżeli jest jakas różnica to znikoma. Głównie chodzi chyba tylko o więcej funkcji.

Rozumiem, kupiłem st-57 za 400 zł po sąsiedzku, to była krótka piłka, zdecydowałem się bo bez wysyłki itp. Mam nadzieję że nie przepłaciłem.

Dla mnie trochę drogo, myślę że stówkę za dużo. Ale nie ma tych tunerów dużo więc jeżeli zależało ci na tym żeby pasował do wzmacniacz to trzeba czasem przepłacić.

No chciałem żeby też to się kupy jako całość trzymała, jestem trochę estetą. Przyoszczędziłem trochę na przesyłce, może nie wiele, ale mogłem też na miejscu sprawdzić, bo na odległość to różnie bywa, kiedyś kupowałem sprzęt diory na odległość i zdarzało się że w rozsypce sprzęt przychodził.

Dzięki za pomoc.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.